Bileşen

Joomla Rezervasyon Eklentisi - SP Booking

Joomla Rezervasyon Eklentisi - SP Booking

SP Booking, Joomla! için eksiksiz ve sağlam bir seyahat rezervasyon eklentisidir. SP Booking eklentisi, seyahat rezervasyonu ve ilgili web siteleri için gereken her bir özelliği sağlar.

Multimedya içeriği kullanan tesislerin zengin bir sunumuyla, SP Booking herhangi bir seyahat acentesi, tur operatörü, araba kiralama, otel rezervasyonu, villa kiralama ve uçuş rezervasyonu web sitesi için tam teşekküllü bir seyahat yönetim sistemidir.

SP Booking Öne Çıkan Özellikler

 • Tesisleri olanaklar, adres, harita, iletişim bilgileri ve diğer ayrıntılarla sunun.
 • Çekici bir görsel ekran için kaydırılabilir bir fotoğraf galerisi gösterin.
 • Tesis incelemelerini, derecelendirmelerini ve sertifikaları bulundurun.
 • Konaklama politikasını ve müşteri yorumlarını ayrıntı sayfasında gösterin.
 • Doğrudan tesis / hizmet sayfasında bir rezervasyon sistemi sunun.
 • Odanın kapasitesi, özel günlük fiyatlandırma ile kira tutarları, oda olanakları ve daha fazlası gibi konaklama tesislerinin altındaki odaları ekleyin.
 • Konaklama ve diğer olanaklara sahip tur paketleri sunun ve fiyat, indirimler, puanlamalar vb.
 • Müşterilerden gelen ödemeleri kabul etmek için ödeme yöntemi entegrasyonu.
 • Yöneticiler için ayrıntılı arama ve sıralama.
 • Bir kupon kodu oluşturun ve ziyaretçilere dağıtın, yüzde veya sabit bir tutarda indirim ayarlayın. Ayrıca, yüzde indirim için maksimum tutarı tanımlayın.
 • Web sitesi ziyaretçilerine cazip seyahat noktaları sunabilir ve turistlerin turdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceklerini söyleyebilirsiniz.
 • Konaklama, ulaşım, paketler ve yerler gibi temel rezervasyon hizmetleri için kategoriler oluşturun ve yönetin
 • Çoklu dil desteği.
 • Önyükleme tabanlı duyarlı tasarım.

SP Booking Özellikler

Rezervasyon Öğeleri Ekle

Farklı rezervasyon öğeleri kaydedin ve onları hedeflenen kişilerin bulmasını sağlayın.

Konaklama Yönetimi

Bir konaklama tesisinin tüm bilgilerini sunan sağlam bir mekanizma. Tesisin olanakları, adres, harita, iletişim bilgileri vb. ile birlikte sunulması.

Oda Rezervasyonu

Oteller, moteller, tatil köyleri vb. Konaklama tesislerinin oda veya diğer öğelerini ekleyin. Oda ekleme arayüzü, ayrıntılarla daha derine inmek için birçok seçenek sunar.

Merkezi Gösterge Tablosu

Uzantı, yönetici kullanıcılarını merkezi bir gösterge tablosuyla karşılar. Bu, herhangi bir zamanda tüm rezervasyon işine göz atmayı sağlar.

Paket Rezervasyon

Konaklama, aktiviteler ve diğer olanaklarla birlikte tur paketleri sunun. Paketleri hem liste hem de ızgara görünümlerinde sunun. Fiyat, indirimler, puanlamalar ve daha fazlasını görüntüleyin.

Fotoğraf Galerisi

Ön uçtaki bir galeride görüntülenecek bir hizmete / mülke bir özellik resmi ve destekleyici fotoğraflar ekleyin. Bu onu daha da çekici hale getirecektir.

Kuponlar ve Fırsatlar

SP Booking indirim ve fırsatlar sunmanızı sağlar. Kupon kodları oluşturun ve ziyaretçilere dağıtın. Yüzde veya sabit tutarda indirimler belirleyin.

Turistik Yerler

İnsanların seyahat noktalarını önceden keşfetmesine izin verin. Ayrıca açıklamalar, fotoğraf galerisi, videolar vb. Aracılığıyla turistik yerlere sanal turlar düzenleyebilirler.

Yorumlar ve Derecelendirmeler

Yönetici olarak izin verirseniz, ziyaretçiler listelenen hizmetlerinize yorum ekleyebilir. Bu incelemeleri, uzantının arka ucundan esnek bir şekilde denetleyebilirsiniz.

Ödeme Yöntemi Entegrasyonu

Global ayarlar panelinden uzantıya bir ödeme sistemi ekleyin. PayPal ile birlikte, bir 'Pay Later' seçeneği de ekleyebilirsiniz.

Yöneticiler için Derinlemesine Sıralama

Bir yönetici, girişleri (örneğin konaklama yerleri, odalar, araçlar, rezervasyonlar vb.) Aynı anda birçok ölçütle filtreleyebilir ve arayabilir.

Kapsamlı Arama

Ziyaretçilerin istedikleri konaklama, ulaşım tesisi, tur paketi ve daha fazlasını anında aramasını ve bulmasını sağlayan kapsamlı bir arama mekanizmasına sahip olun.

Çok Dilli

Çok dilli bir site mi işletiyorsunuz yoksa İngilizce dışında bir dil mi kullanmak istiyorsunuz? Telaşa gerek yok. SP Booking çeviriye hazırdır.

SP Booking: İNDİR

SP Booking: DEMO

SP Booking: DÖKÜMANLAR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.