Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder - Joomla! Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder - Joomla! Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder, JoomShaper tarafından geliştirilen sürükle ve bırak yöntemi ile çalışan bir sayfa oluşturucu eklentisidir. Joomla! için üretilen ve geliştirilen sayfa oluşturucu eklentisi ile internet sitelerinizde dilediğiniz sayıda ve şekilde sayfalar oluşturabilirsiniz.

SP Page Builder Nedir?

SP Page Builder, Joomla! sayfa oluşturucu son derece güçlü sürükle ve bırak yöntemi ile çalışan bir sayfa oluşturucusu'dur. İster başlangıç ​​seviyesinde olun, ister profesyonel olun, bağımsız olarak bir site oluşturmanıza olanak sağlar!.. SP Page Builder, dakikalar içinde tam olarak duyarlı ve mobil olarak hazır bir web sitesini görsel olarak oluşturmanızı sağlar. Ön uç (aynı zamanda arka uç) aracı sayfayı yenilemeksizin anında değişiklikleri gösterir.

Joomla! Sayfa Oluşturucu eklentisi olan SP Page Builder'ın ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunmaktadır. Sayfa oluşturucu eklentisi'nin ücretli sürümünde yaklaşık 50'den fazla eklenti var, ücretsiz sürümde ise 14 kadar eklenti bulunmaktadır.

Ayrıca, SP Page Builder sayfa oluşturucu eklentisi'nin ücretli sürümünde hazır olarak 14 adet sayfa şablonu bulunmakta, bununla birlikte bu sayfa şablonları içerisinde yine 78 adet farklı sayfa tasarımını da bulabilirsiniz.

Sayfa Oluşturucu Eklentisi ile, profesyonel bir görünüme sahip internet sitesi hazırlamanız çok kolaydır. Hazırlamış olduğunuz internet sitesine ait sayfalar, tam olarak duyarlı ve mobil cihazlar ile de uyumlu bir halde çalışır.

Sayfa oluşturucu eklentisi sayesinde herkes en kısa süre içinde Joomla! internet sitesini dakikalar içinde oluşturabilir. Joomla! sayfa oluşturucu eklentisi ile tek bir satır kodlama dahi bilmeden, internet sitenizin tasarımını değiştirebilirsiniz.

SP Page Builder hakkında daha fazla bilgi almanızı sağlamak amacıyla, sayfa oluşturucu eklentisi için özel sayfalar hazırladık. Aşağıda bulunan sayfaları ziyaret ederek eklenti hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız mümkün..

JoomShaper ile yapmış olduğumuz sponsorluk anlaşması ile sayfa oluşturucu eklentisine ait Eğitim Dersleri'ne kısa zaman önce başlamıştık. Bu kapsam da, sizler için hazırlamış olduğumuz sayfa oluşturucu eklentisine ait eğitim derslerini, Sayfa Oluşturucu kategorisinde bulabilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki link üzerinden YouTube kanalımızdaki sayfa oluşturucu oynatma listesine ulaşabilirsiniz

SP Page Builder sayfa oluşturucu eklentisine ait yeni eğitim dersleri, çok yakın bir zaman içerisinde tekrar internet sitemizde ve YouTube kanalımızda olacak. Yeni açtığımız "Sayfa Oluşturucu" kategorisi altında artık yeni eğitim derslerine ulaşabileceksiniz.

Joomla! sayfa oluşturucu eklentisi ile ilgili sormak istediklerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.