Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 - Sayfa Düzeni İçe Aktarma

SP Page Builder 3 - Sayfa Düzeni İçe Aktarma

SP Page Builder ile web sayfaları oluşturmak çok kolaydır, bazılarınız her şeyi sıfırdan oluşturmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda endişelenmenize gerek yok.

Web sitesi oluşturmak için pek çok şablon olmasına rağmen, SP Page Builder eklentisi ile kullanıcıların çabalarını kolaylaştırmak için hazır olarak gelen 19 adet "Sayfa Düzen Paketi" eklenti içerisinde mevcut.

Bu sayfa düzen paketleri içerisinde yer alan sayfa düzen tasarımlarını dilerseniz çok kısa zaman içerisinde web sitenizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hazır olarak gelen sayfa düzen tasarımları üzerinde çeşitli düzenlemeler yaparak web sitenizde değişik sayfa düzenleri oluşturmanız artık çok kolay.

Joomla! Sayfa Oluşturucu eklentisinde kullanıcılar için birçok şey düşünülmüş. Dilerseniz sayfa oluşturucu eklentisini kullanarak zaman'dan tasarruf edebilir, farklı tarzlar da sayfalar oluşturabilirsiniz.

Bugünkü Joomla! Eğitim dersimizde SP Page Builder ile hazır olarak gelen, sayfa düzen paketlerine genel bir bakış yaparak bir sayfa düzeni'ni içe aktarma işlemi yapacağız.

SP Page Builder 3 hakkında sormak istediklerinizi veya merak ettiğiniz konuları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Joomla! Eğitim Dersleri kapsamında hazırlamış olduğum yeni eğitim videolarını web sitemiz ya da YouTube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.