Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 - OpenStreetMap Eklentisi ile Harita Ekleme

SP Page Builder 3 - OpenStreetMap Eklentisi ile Harita Ekleme

Google Haritalar'ın ücretli olması ile birlikte, birçok geliştirici web geliştirme yarışında geride kalmış olabilir. Herkesin premium abonelik alma imkanı da olmayabilir.

Peki, bu durum Google Haritalar gibi güçlü bir aracı asla kullanamayacağımız anlamına mı geliyor? Cevabımız Hayır. Başka bir yol daha var. OpenStreetMap da Joomla! gibi açık kaynaklı bir harita oluşturma projesidir.

OpenStreetMap'ı her zaman Google Haritalar'ın en iyi alternatifi olarak kullanabiliriz. Ayrıca haritayı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz, belki de daha iyi bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sayfa Oluşturucu, Joomla! web sitelerinde sayfa oluşturmak için kullandığımız devrim yaratan çok özel bir araçtır. SP Page Builder, yalnızca OpenStreetMap'ı kullanmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda şaşırtıcı tasarımlarla güçlü web siteleri oluşturmanıza da olanak sağlar.

Joomla! Sayfa Oluşturucu içerisinde yer alan OpenStreetMap eklentisi ile, Joomla! web sitesine harita eklemeyi bu eğitim dersimizde göreceğiz.

SP Page Builder 3 hakkında sormak istediklerinizi veya merak ettiğiniz konuları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Joomla! Eğitim Dersleri kapsamında hazırlamış olduğum yeni eğitim videolarını web sitemiz ya da YouTube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.