Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 ile Slider Oluşturma

SP Page Builder 3 ile Slider Oluşturma

SP Page Builder 3 eğitim dersleri kapsamında her hafta yeni bir eğitim dersi ile farklı aşamaları öğrenmeye devam ediyoruz. Web sitelerinizde değişik alanlar oluşturmak ve düzenlemek artık SP Page Builder ile daha kolay.

Joomla! CMS ile oluşturduğumuz web sitelerinde, SP Page Builder ile farklı sayfalar oluşturabilir ve böylelikle sitelerimizde değişik alanlar yaratarak web sitelerimizin işlevselliğini arttırabiliriz.

Bugünkü Joomla! Eğitim Dersleri 'nde, SP Page Builder 3 ile slider oluşturma işleminin nasıl yapılacağını göreceğiz. Ayrıca, slider oluşturma eğitim dersimizde detaylı bir anlatım yaparak, slider oluşturma aşamalarını ve alanların nasıl kullanılacağını da yine bu eğitim dersimizde öğreneceğiz.

SP Page Builder 3 eğitim dersleri kapsamında sizlere bir önceki eğitim videomuzda "Joomla! Makalesi Oluşturma" işleminin nasıl yapılacağını anlatmıştık. Dilerseniz aşağıdaki eğitim videolarını inceleyerek eklenti hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

SP Page Builder 3 PRO ile ilgili eğitim derslerimiz devam edeceği gibi, kısa zaman içinde yeni eğitim videoları YouTube kanalımızda ve internet sitemizde olacaktır. Yeni eğitim videolarından haberdar olmak için lütfen YouTube kanalımıza ve internet sitemizdeki E-bülten'e abone olmayı unutmayın!

SP Page Builder 3 hakkında sormak istediklerinizi veya merak ettiğiniz konuları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.