Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 ile Sayfa Oluşturma

SP Page Builder 3 ile Sayfa Oluşturma

JoomShaper tarafından üretilen SP Page Builder 3 eğitim dersleri kapsamında, Joomla! kullanıcıları için sayfa oluşturucu eklentisinde yer alan yeni özellikleri ve alanların kullanımını anlatmaya devam ediyoruz.

Bildiğiniz üzere sayfa oluşturucu eklentisi ücretli ve ücretsiz sürüm olmak üzere dağıtılmaktadır. Ücretli sürümde yaklaşık 40'dan fazla eklenti vardır, bununla birlikte ücretsiz sürümde ise 14 civarında bir eklenti bulunmaktadır.

SP Page Builder 3 PRO 'da 45 adet hazır sayfa temaları ve bu sayfa temalarının içerisinde yer alan 98 adet sayfa tasarımı da eklenti de bulunmaktadır. Dilediğiniz hazır sayfa temalarını ya da sayfa tasarımlarını editleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sayfa oluşturucu eklentisi'nde bloklar alanında 12 farklı kategoride yaklaşık 139 adet değişik tasarımı da görmeniz mümkün. SP Page Builder 3 ile, Joomla! CMS web sitelerinizde çok kısa zaman içerisinde ihtiyacınıza uygun sayfa tasarımları oluşturabilirsiniz.

Bugünkü, Joomla! Eğitim Dersleri kapsamında SP Page Builder 3 PRO ile sayfa oluşturma işlemini göreceğiz, ardından oluşturduğumuz bu sayfayı bir menü öğesine bağlayacağız.

SP Page Builder 3 PRO ile ilgili eğitim derslerimiz devam edeceği gibi, kısa zaman içinde yeni eğitim videoları YouTube kanalımızda ve internet sitemizde olacaktır. Yeni eğitim videolarından haberdar olmak için lütfen YouTube kanalımıza ve internet sitemizdeki E-bülten'e abone olmayı unutmayın!

SP Page Builder 3 hakkında sormak istediklerinizi veya merak ettiğiniz konuları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.