Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 ile Özel Şekilleri Kullanma

SP Page Builder 3 ile Özel Şekilleri Kullanma

SP Page Builder sayfa oluşturucu eklentisi gün geçtikçe daha popüler bir hale gelmekte. Eklenti geliştiricileri bu yoğun ilgi karşısında sürekli olarak eklentiyi geliştirmekte ve yeni özellikler eklemektedir.

Joomla! web sitelerinizde çok kısa süre içerisinde farklı sayfalar oluşturmak için SP Page Builder 3 PRO ihtiyacınızı karşılayabilir. Bildiğiniz üzere eklentinin ücretsiz sürümü de bulunmaktadır, fakat ücretsiz sürümde bir takım özellikler ne yazık ki kısıtlanmış durumda.

Joomla! sayfa oluşturucu eklentisi'ne ait eğitim videoları ile kullanıcılara eklentinin nasıl kullanılacağına ilişkin bilgileri aktarmaktayız. Bu sebeple Joomla! Eğitim Dersleri kapsamında mümkün olduğunca her hafta yeni bir video yayınlayarak eklentinin nasıl kullanıldığını anlatmaya çalışacağız.

Bugün ki, Joomla! Eğitim Dersleri 'nde SP Page Builder 3 eklentisinde bulunan "Özel Şekiller" in nasıl kullanıldığını göreceğiz. Bu sayede farklı özel şekilleri dilediğiniz yerler de kullanarak web sitelerinize değişik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

SP Page Builder 3 PRO ile ilgili eğitim derslerimiz devam edecektir, kısa zaman içinde yeni eğitim videoları YouTube kanalımızda ve internet sitemizde olacaktır. Yeni eğitim videolarından haberdar olmak için lütfen YouTube kanalımıza ve internet sitemizdeki E-bülten'e abone olmayı unutmayın!

SP Page Builder 3 hakkında sormak istediklerinizi veya merak ettiğiniz konuları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.