Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 ile Joomla! Makalesi Oluşturma

SP Page Builder 3 ile Joomla! Makalesi Oluşturma

Joomla! Eğitim Dersleri kapsamında, JoomShaper tarafından üretilen ve geliştirilen SP Page Builder 3 eğitim derslerimiz devam ediyor.

Standart Joomla! makalesi oluşturmanın yanı sıra, SP Page Builder 3 ile de Joomla! makalesi oluşturabileceğinizi biliyor musunuz? SP Page Builder 3 ile Joomla! makalesi oluşturmanın detaylarını bu eğitim dersimizde bulabilirsiniz.

Bugünkü Joomla! eğitim dersleri 'nde kullanıcılar için sayfa oluşturucu eklentisi ile Joomla! makaleleri arasındaki entegrasyon işleminin nasıl yapıldığını, Joomla! makalesi oluşturmayı ve gerekli alanların düzenlenmesine ilişkin detaylı bilgileri göreceğiz.

Joomla! CMS web sitelerinizde sayfa oluşturucu eklentisi ile farklı ve değişik tarzlar da makaleler eklemeniz artık çok kolay, SP Page Builder ile makale içinde farklı alanlar oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

SP Page Builder 3 eğitim dersleri kapsamında sizlere bir önceki eğitim videolarımızda Ön Yüz ve Arka Uç hakkında kısaca bilgiler vermiştik. Dilerseniz bu eğitim videolarına aşağıdaki linkler'den ulaşabilirsiniz.

SP Page Builder 3 PRO ile ilgili eğitim derslerimiz devam edeceği gibi kısa zaman içinde yeni eğitim videoları YouTube kanalımızda ve web sitemizde olacaktır. Yeni eğitim videolarından haberdar olmak için lütfen YouTube kanalımıza ve E-bülten'e abone olmayı unutmayın!

SP Page Builder 3 hakkında sormak istediklerinizi veya merak ettiğiniz konuları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.