Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 ile İletişim Sayfası Oluşturma

SP Page Builder 3 ile İletişim Sayfası Oluşturma

SP Page Builder 3 ile herhangi bir kodlama yapmadan inanılmaz sayfalar oluşturmanız mümkün. Kullanımı gayet kolay ve basit olan sayfa oluşturucu eklentisi ile web sitelerinize zenginlik katabilirsiniz.

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, SP Page Builder 3'teki yeni özellikleri vurgulayan eğitim dersleri YouTube kanalımızda ve internet sitemizde olacak. Sayfa oluşturucu eklentisi, profesyonel sürüm ve ücretsiz sürüm olarak dağıtılmaktadır. Profesyonel sürümde 40+ eklenti bulunurken, ücretsiz sürümde yalnızca 14 eklenti vardır.

SP Page Builder 3'e ait her hafta yeni bir video hazırlayarak, Joomla! CMS kullanıcıları'nın sayfa oluşturucu eklentisi hakkında daha fazla bilgi edinmesini umut ediyoruz.

Sayfa oluşturucu eklentisi ile Joomla! web sitelerinizde çeşitli sayfalar oluşturarak sitenizde farklılık yaratabilirsiniz, web sitemizde ihtiyacımız olan sayfalar'dan bir tanesi de iletişim sayfası'dır. Bugünkü Joomla! Eğitim Dersleri kapsamında, SP Page Builder 3 ile iletişim sayfası oluşturma işleminin nasıl yapılacağını göreceğiz.

SP Page Builder 3 eğitim dersleri kapsamında sizlere bir önceki eğitim videomuzda "Slider Oluşturma" işleminin nasıl yapılacağını anlatmıştık. Dilerseniz aşağıdaki eğitim videolarını inceleyerek eklenti hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

SP Page Builder 3 PRO ile ilgili eğitim derslerimiz devam edecek, kısa zaman içinde yeni eğitim videoları YouTube kanalımızda ve internet sitemizde olacaktır. Yeni eğitim videolarından haberdar olmak için lütfen YouTube kanalımıza ve internet sitemizdeki E-bülten'e abone olmayı unutmayın!

SP Page Builder 3 hakkında sormak istediklerinizi veya merak ettiğiniz konuları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.