Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 ile Cihaza Özgü Duyarlılık Özelliğini Kullanma

SP Page Builder 3 ile Cihaza Özgü Duyarlılık Özelliğini Kullanma

JoomShaper tarafından üretilen SP Page Builder eklentisine ait eğitim derslerimiz devam ediyor. Sayfa oluşturucu eklentisi'ndeki yeni özellikleri ve çeşitli alanların kullanımını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Teknolojik anlamda bir takım yeniliklerin ve özelliklerin çıkması ile birlikte, internet siteleri de bu yeni özelliklere ayak uydurmak zorunda. Oluşturmuş olduğumuz internet siteleri günlük hayatta kullandığımız masaüstü bilgisayar, laptop, tablet ve akıllı telefonlar ile de uyumlu olmalı.

Joomla! kullanıcıları bu doğrultu da internet sitelerini hazırlarken, SP Page Builder 3 ile işleri biraz daha kolaylaştırabilir ve kısa zaman içinde mobil cihazlar ile gayet uyumlu web siteleri hazırlayabilirler.

İnternet sitelerinizde sayfa oluşturucu eklentisi ile hazırladığınız bazı alanları "cihaza özgü duyarlılık" özelliği ile gösterebilir ya da göstermeyebilirsiniz. Böylelikle bir alanın akıllı telefonda görünmesini sağlarken, tablet de görünmemesini sağlayabilirsiniz.

Bugün ki, Joomla! Eğitim Dersleri kapsamında sayfa oluşturucu eklentisinde bulunan Cihaza Özgü Duyarlılık özelliği nasıl kullanılır bunu göreceğiz.

SP Page Builder 3 PRO ile ilgili eğitim derslerimiz devam edecektir, kısa zaman içinde yeni eğitim videoları YouTube kanalımızda ve internet sitemizde olacaktır. Yeni eğitim videolarından haberdar olmak için lütfen YouTube kanalımıza ve internet sitemizdeki E-bülten'e abone olmayı unutmayın!

SP Page Builder 3 hakkında sormak istediklerinizi veya merak ettiğiniz konuları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.