Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 - Icon Grubu Eklentisi Kullanımı

SP Page Builder 3 - Icon Grubu Eklentisi Kullanımı

Sayfa Oluşturucu Eklentisi ile Joomla! web sitelerinizde farklı sayfalar oluşturmanıza imkan veren çok sayıda özellik ve eklenti mevcut. SP Page Builder'ın ücretli versiyonunda şuan için 50'den fazla eklenti var.

SP Page Builder eklentisine ait yeni eğitim videolarında, farklı eklentilerin nasıl kullanıldığını sizlere kısaca anlatmaya çalışıyorum. Bu sayede sayfa oluşturucu eklentisini ve eklenti içerisinde yer alan diğer eklentileri daha iyi kullanabilirsiniz.

Bugünkü Sayfa Oluşturucu eğitim dersimizde, SP Page Builder 3 içerisinde yer alan Icon Grubu eklentisi ile sosyal medya ikonları oluşturmayı ve düzenlemeyi göreceğiz.

Böylelikle sayfa oluşturucu ile oluşturmuş olduğumuz sayfalar da, sosyal medya hesaplarımıza ait Icon Grubu'nu göstererek ilgili sayfalara bağlantıları Icon'lar aracılığıyla verebiliriz.

SP Page Builder 3 PRO ile ilgili eğitim derslerimiz devam edecektir, kısa zaman içinde yeni eğitim videoları YouTube kanalımızda ve internet sitemizde olacaktır. Yeni eğitim videolarından haberdar olmak için lütfen YouTube kanalımıza ve internet sitemizdeki E-bülten'e abone olmayı unutmayın!

SP Page Builder 3 hakkında sormak istediklerinizi veya merak ettiğiniz konuları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Joomla! Eğitim Dersleri kapsamında hazırlamış olduğum yeni eğitim videolarını web sitemiz ya da YouTube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.