Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 - Genel Bakış [Arka Uç]

SP Page Builder 3 - Genel Bakış [Arka Uç]

SP Page Builder 3 PRO ile, Joomla! web sitelerinizde çok kısa zaman içinde farklı sayfalar, iletişim formları, resim galerisi vb. gibi sayfaları oluşturmanız mümkün.

Joomla! sayfa oluşturucu eklentisi sizlere kolay bir şekilde, basit ya da profesyonel sayfaları hızlı bir biçimde oluşturma imkanı sunduğu gibi bir çok denetim alanı ve düzenleme olanağı da sunuyor.

Joomla! makaleleri ve K2 gibi bileşenlerin entagrasyonu paket ile birlikte gelmekte, ayrıca sayfa oluşturucu eklentisi ile uyumlu olan bileşenlerin entagrasyon işlemini de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir önceki Joomla! Eğitim Dersleri kapsamında sizlere "SP Page Builder 3 - Genel Bakış [Ön Yüz]" adlı dersimizde eklentinin ön yüzündeki alanların nasıl kullanıldığını ve ön yüz üzerinden düzenleme işleminin nasıl yapıldığını kısaca anlatmıştık.

Bu eğitim dersimizde sayfa oluşturucu eklentisine arka uç üzerinden genel bir bakış yaparak, eklentideki çeşitli alanların nasıl kullanılacağına ilişkin bilgileri, Joomla! makaleleri entagrasyon işlemini ve kısaca sayfa oluşturmaya nasıl başlayabileceğinizi anlatmaya çalıştık.

SP Page Builder 3 PRO ile ilgili eğitim derslerimiz devam edeceği gibi kısa zaman içinde yeni eğitim videoları YouTube kanalımızda ve web sitemizde olacaktır. Yeni eğitim videolarından haberdar olmak için lütfen YouTube kanalımıza ve E-bülten'e abone olduğunuzdan emin olun.

Joomla! CMS web sitelerinizde sayfa oluşturucu eklentisi ile değişik sayfalar oluşturarak sitenize zenginlik katabilirsiniz. SP Page Builder 3 ile ilgili sormak istediklerinizi lütfen yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.