Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 - Genel Bakış [Ön Yüz]

SP Page Builder 3 - Genel Bakış [Ön Yüz]

SP Page Builder 3, kodlama yapmadan inanılmaz açılış sayfaları ve kısa zaman içerisinde web siteleri oluşturmak için kullanılan bir Joomla! sayfa oluşturucu eklentisidir.

SP Page Builder eklentisi, JoomShaper tarafından üretilen aynı zaman da geliştirilmekte olan bir eklentidir. Sayfa oluşturucu eklentisi, profesyonel sürüm ve ücretsiz sürümle birlikte gelir. Profesyonel sürümde 40+ eklenti bulunurken, ücretsiz sürümde yalnızca 14 eklenti vardır.

Joomla! CMS kullanıcıları için, SP Page Builder 3 eklentisi ile ilgili yeni eğitim dersleri hazırlayarak eklentinin nasıl kullanıldığını, sayfa oluşturmayı ve düzenleme işlemlerinin nasıl yapıldığını sizlere yeni videolar ile anlatmaya çalışacağım.

Önümüzdeki dönemler de, Joomla! Sayfa Oluşturucu eklentisi hakkında yeni videolar web sitemizde ve YouTube kanalımızda olacak, bunun için yeni eğitim videolarından haberdar olmak için lütfen E-bülten'e abone olduğunuzdan emin olun.

Bu eğitim dersimizde SP Page Builder eklentisine ön yüz üzerinden genel bir bakış yaparak, kısaca alanların ne işe yaradığını ve ön yüz üzerinden düzenleme işleminin nasıl yapıldığını göreceğiz. Bir sonraki eğitim dersimizde ise, Sayfa Oluşturucu eklentisine arka yüz üzerinden yani admin panel'den genel bir bakış yapacağız.

Joomla! Eğitim Dersleri kapsamında farklı eğitim videoları ile karşınızda olacağız, SP Page Builder eklentisi için özel bir eğitim serisi hazırlayarak kısa zaman içerisinde bunları yayınlayacağız.

SP Page Builder Nedir?

SP Page Builder, Joomla! sayfa oluşturucu son derece güçlü bir sürükle ve bırak yöntemi ile çalışan bir sayfa oluşturucusu'dur. İster başlangıç ​​seviyesinde olun, ister profesyonel olun, bağımsız olarak bir site oluşturmanıza olanak sağlar!.. SP Page Builder, dakikalar içinde tam olarak duyarlı ve mobil olarak hazır bir web sitesini görsel olarak oluşturmanızı sağlar. Ön uç (aynı zamanda arka uç) aracı sayfayı yenilemeksizin anında değişiklikleri gösterir.

Herkes, mümkün olan en kısa sürede Joomla! sitesini sıfırdan oluşturabilir. SP Page Builder ile tek bir satır kodlama dahi bilmeden, sitenizin tasarımını tam kontrol altına almanızı sağlayan modern bir tasarım sistemidir. Daha fazla bilgi için sayfa oluşturucu bileşeni'ne bakınız.

SP Page Builder: İNDİR

SP Page Builder: DEMO

SP Page Builder: DÖKÜMANLAR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.