Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 - Form Oluşturucu ile Form Oluşturma

SP Page Builder 3 - Form Oluşturucu ile Form Oluşturma

Joomla! Eğitim Dersleri kapsamında kullanıcılar için hazırlamış olduğumuz eğitim derslerine devam ediyoruz. Sayfa Oluşturucu eklentisi için 8 farklı eğitim dersini kısa zaman önce hazırlayıp yayına almıştık..

SP Page Builder, Joomla! Sayfa Oluşturucu eklentine ait yeni eğitim derslerine artık bu kategori altında ulaşabileceksiniz. Yeni eğitim serimizde eklentilerin kullanımını öğreneceksiniz.

Sayfa Oluşturucu eklentisinde bulunan "Form Builder" eklentisi ile "Form Oluşturma" işlemini bu eğitim dersimizde ele aldık. Joomla! ile oluşturmuş olduğunuz internet sitelerinde farklı alanlar da çeşitli formlara ihtiyacınız olabilir, sayfa oluşturucu ile dilediğiniz tarzda formlar oluşturmanız artık çok kolay.

SP Page Builder ile Form Oluşturma eklentisindeki alanların nasıl kullanıldığını, oluşturmuş olduğumuz formu nasıl düzenleyebileceğimizi bu eğitim dersimizde göreceksiniz.

SP Page Builder 3 PRO ile ilgili eğitim derslerimiz devam edecektir, kısa zaman içinde yeni eğitim videoları YouTube kanalımızda ve internet sitemizde olacaktır. Yeni eğitim videolarından haberdar olmak için lütfen YouTube kanalımıza ve internet sitemizdeki E-bülten'e abone olmayı unutmayın!

SP Page Builder 3 hakkında sormak istediklerinizi veya merak ettiğiniz konuları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.