Sayfa Oluşturucu

SP Page Builder 3 - Fiyat Listesi Eklentisi Kullanımı

SP Page Builder 3 - Fiyat Listesi Eklentisi Kullanımı

Joomla! Sayfa Oluşturucu eklentisi web geliştirme işinizi daha kolay hale getiren tonlarca işlevsellik sunar. Bu sayede web sitelerini geliştirmek hiç olmadığı kadar kolay bir hale geliyor.

Sayfa Oluşturucu eklentisi her güncellemede farklı yeni özellikler ile karşımıza gelmekte. Bu yeni özellikler ve hali hazırda bulunan mevcut özellikler hakkında farklı eğitim dersleri hazırlamaya devam ediyoruz.

Restoran, kafe vb gibi işyerlerine ait bir web sitesi oluşturduğunuzda, ürün çeşitleri, ürün bilgisi ve ürünlere ait fiyat bilgilerini ziyaretçilere sunmanız gerekebilir. Bu doğrultuda hazırlayacağınız bir sayfa ile ziyaretçilere menü çeşitleri ve fiyat bilgilerini etkili bir şekilde gösterebilirsiniz.

SP Page Builder 3 PRO sürümünde bulunan "Fiyat Listesi" (Price List) eklentisi ile oluşturacağınız web sitesi sayfalarında ürün çeşitlerini, ürün bilgisi ve fiyat listesini göstermeniz artık mümkün.

Sayfa Oluşturucu Eklentisi 'ne ait bu eğitim dersimizde Fiyat Listesi eklentisi'nin nasıl kullanılacağını göreceğiz.

SP Page Builder 3 PRO ile ilgili eğitim derslerimiz devam edecektir, kısa zaman içinde yeni eğitim videoları YouTube kanalımızda ve internet sitemizde olacaktır. Yeni eğitim videolarından haberdar olmak için lütfen YouTube kanalımıza ve internet sitemizdeki E-bülten'e abone olmayı unutmayın!

SP Page Builder 3 hakkında sormak istediklerinizi veya merak ettiğiniz konuları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.