Modül

Joomla! Akıllı Uygulama Banner Modülü

Joomla! Akıllı Uygulama Banner Modülü

Akıllı telefonlar veya tabletler için mobil uygulama geliştiricisi misiniz?.. Geliştirmiş olduğunuz uygulamaları "Akıllı Uygulama Banner" modülü ile Joomla! sitelerinizin üst kısmında gösterebilirsiniz.

Akıllı uygulama banner modülü Joomla! web sitenizde uygulamaları tanıtmanın kolay bir yolunu size sunuyor. Akıllı uygulama bannerları, uygulamalarınızı destekleyen cep telefonlarında öne çıkarmanın harika bir yoludur. Joomla! web sitelerinizde ekstra dikkat ve para kazanmanızı sağlayabilirsiniz.

Bu eklenti banner'ı ihtiyaçlarınıza göre yapılandırmanızı gerçekten kolaylaştırır. Desteklenen işletim sistemleri şunlardır: Apple iOS, Google Android ve Microsoft Windows.

Afişler, mobil işletim sistemlerinin temel özellikleri kullanılarak görüntülenir. Android akıllı banner'ları desteklemediğinden, bu uzantı jQuery'yi kullanarak gerçekten güzel bir Android temalı banner oluşturur.

Web sitenizdeki bir uygulama banner'ını veya farklı sayfalardaki çoklu banner'lar modülünü göstermek için eklentiyi kullanmalısınız. Modülü istediğiniz herhangi bir menü öğesine atayabilir ve aynı zamanda çoklu “Akıllı Uygulama Banner” modellerini kullanabilirsiniz.

Gereksinimler:

Joomla! 2.5 jQuery ile birlikte gelmiyor, bu yüzden jQuery gibi bir sistem uzantısına ihtiyaç duyuyorsunuz. Yine de, iOS ve Windows afişleri jQuery olmadan desteklenir.

NOT: Akıllı uygulama banner modülü, Joomla! 3.x ile uyumlu olup ücretsiz olarak dağıltılmaktadır.

Akıllı Uygulama Banner Modülü İndir: Tıklayın

Akıllı Uygulama Banner Modülü Dökümanlar: Tıklayın

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.