Modül

JA İçerik Popup Modülü

JA İçerik Popup Modülü

JA İçerik Popup Modülü, makalelerin (seçilen kategorilerden) kolay ve zarif bir şekilde görüntülenmesini sağlar ve bunları küçük resim, başlık ve açıklama ile görüntüler.

Küçük resimler ile birlikte bir portföy düzeni oluşturur. Makalenin tamamı, solma, dikey dilimler, yakınlaştırma veya döndürme gibi birçok harika animasyon türünü destekleyen bir açılır pencerede gösterir.

JA İçerik Popup Modülü ile, Joomla! makaleniz bir açılır pencerede okunabilir. Temiz ve düzenli!

  • Öğeleri açılır pencerede gösterme
  • Bir veya daha fazla kategoriden makaleler görüntüleme
  • Makalelerin kolay ve zarif görüntülenmesi
  • Birden çok efekt desteği
  • Küçük resim görüntüsü boyutu yapılandırılabilir
  • Güçlü yönetici paneli

Öğeleri Açılır Pencerede Göster

Modülde görüntülenen bir öğeyi açmak için 2 mod vardır: açılır pencerede veya makale detay modunda. Popup görüntüleme modunu etkinleştirirken, açılır pencereyi (piksel cinsinden) ayarlayabilirsiniz.

Bir veya Daha Fazla Kategoriden Makaleler Görüntüleme

Modül, bir kategoriden veya birçok kategoriden içerik almayı destekler. Birden fazla kategori seçerseniz, öğeleri kategorilere göre gruplandırmayı seçebilirsiniz.

Makalelerin Kolay ve Zarif Görüntülenmesi

Uzantıların demolarını kontrol ederek, modülde ne kadar zarif makalelerin görüntüleneceğini göreceksiniz. Modüldeki hemen hemen her şey yapılandırılabilir, özelleştirilebilir.

Birden Çok Efekt Desteği

Modül, sayfa değiştirme için varsayılan olarak birden çok efektle birlikte gelir: Fading, yatay dilim, dikey dilim, yakınlaştırma ve döndürme, vb.

Küçük Resim Boyutu Yapılandırılabilir

Modülde görüntülenen her öğenin başlığı, küçük resmi ve açıklaması vardır. Küçük resmi, tanımlanan boyuta (yükseklik ve genişlik) göre yeniden boyutlandırmak için ayarlayabilirsiniz.

Güçlü Yönetici Paneli

Modülün tüm yerleşik işlevleri yönetici panelinde bulunabilir. Kodlama gerekmez, sadece modülü kurun ve yönetici panelini açın, yönetici panelindeki talimatlar size ne yapacağınızı gösterecektir.

JA İçerik Popup Modülü: İNDİR

JA İçerik Popup Modülü: DEMO

JA İçerik Popup Modülü: DÖKÜMANLAR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.