En İyi Joomla! Üyelik Uzantıları Nelerdir?

En İyi Joomla! Üyelik Uzantıları Nelerdir?

En iyi Joomla! üyelik uzantıları'nın ne olduğunu merak ediyor musunuz? Cevabınız evet ise, size yardımcı olmak için bu makaleyi hazırladık.

Üyelik tabanlı web siteleri oluşturmak için Joomla! üyelik uzantıları şarttır. Onların yardımıyla kullanıcıları, ödemeleri, abonelikleri ve üyelikle ilgili her şeyi kolayca yönetebiliriz.

Ancak iş en iyi Joomla! üyelik uzantısı 'nı seçmeye gelince, birçok seçenek var. Ve tüm bu seçenekler sizi şaşırtabilir. İşinizi biraz daha kolaylaştırmak için, en iyi Joomla! üyelik uzantıları sorusuna cevap vereceğim. İşte başlıyoruz.

Joomla! Üyelik Aboneliği - Membership Pro

Deneyebileceğiniz en güçlü, zengin özellikli ve kullanımı kolay Joomla! Club üyelik uzantılarından biridir. Uzantının en iyi yanı, ihtiyacınız olan her şeye sahip olmasıdır. Kolayca abonelik planları satan bir site oluşturabilir, abonelikleri yönetebilir ve abonelere kısıtlı kaynaklara erişim izni verebilir veya web sitenizde ücretli içerik üretebilirsiniz.

Membership Pro'yu Neden Kullanmalısınız?

Uzantı, bu bileşenin temelleri için ayrıntılı, sağlam belgelerle birlikte oldukça fazla özellik ile birlikte gelir. Sonuç olarak, uzantıları kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Genel olarak, eklenti tüm ihtiyaçlarınız için mükemmeldir. Joomla! Membership Pro uzantısı ücretsiz değildir, 39,99$ bir fiyata satılmaktadır.

Derecelendirmeye gelince, bileşen 160'tan fazla yorumla 5 yıldız derecelendirmesine sahiptir.

Membership Pro: İNDİR

Joomla! Abonelik Uzantısı - PayPlans

E-ticaret web siteniz için bir abonelik özelliği arıyorsanız, PayPlans Joomla! uzantısı sizin için en iyi seçenektir. Eklenti tüm e-ticaret web siteleri için tek elden bir çözümdür. Bunun yanı sıra abonelikler oluşturmanızı, satmanızı ve yönetmenizi kolaylaştırır. Eklentinin en iyi kısmı, Joomla! Paypal Aboneliği, Wirecard, FastSpring ve benzeri çeşitli ödeme yöntemlerini desteklemesidir.

Neden PayPlans Kullanmalısınız?

Abonelik tabanlı bir Joomla! web sitesi oluşturmak için neden PayPlans kullanmanız gerektiğine gelince. Ana neden, özelliklerin sayısı olacaktır. Çoklu dil desteği, mikro abonelik oluşturma gibi özellikler sunar. Ayrıca, PDF'de profesyonel bir Fatura Üretimi ile birlikte size göz alıcı ve duyarlı bir arayüz sunar.

Ancak, bu ücretsiz bir uzantı değildir. Bunun yerine iki farklı planla geliyor.

  • PayPlans Pro - Size maliyeti 99 $
  • PayPlans Developer - Size 299 $ maliyeti

İhtiyaçlarınıza uygun olanı seçin.

Derecelendirmeye gelince, bileşen 100'den fazla yorumla 5 yıldız derecelendirmesine sahiptir.

PayPlans: İNDİR

RSMembership

RSMembership'in en iyi yanı, pek çok özelliğe sahip olmasıdır. Bu uzantıyla, bir kerelik ödeme veya yinelenen abonelik desteği gibi özellikler elde edeceksiniz. Bununla birlikte PayPal, Authorize, 2Checkout, iDeal ve diğerleri gibi birden fazla ödeme ağ geçidini destekler. Ayrıca, Raporlar işlevselliği, Abone olurken kullanıcı erişim düzeyini değiştirir, Üyelik başına özel e-postalar vb. Gibi başka özellikler de sunar.

Neden RSMembership Kullanmalısınız?

Uzantı Bootstrap ile güçlendirilmiştir ve üyelik başına size özel alanlar sunmanın yanı sıra Anti-spam özellikleri ve "Bir Sayfa" ödeme sürecini de alacaksınız.

RSMembership uzantısının fiyatlandırılması söz konusu olduğu sürece, üç farklı planla birlikte geliyor.

  • Tek web sitesi - 49,99 € -Tek site sahipleri, küçük web siteleri için ideal
  • Birden fazla web sitesi - 119,99 € -Web ajansları, serbest çalışanlar veya web yöneticileri için idealdir, ancak indirmelere destek ve erişim sadece 6 aydır
  • Birden fazla web sitesi - 169,99 € -Web ajansları, serbest çalışanlar veya web yöneticileri için idealdir ve tam 1 yıl boyunca indirmelere destek ve erişim elde edersiniz

Puanlama söz konusu olduğunda, bileşen 40'tan fazla yorumla 4.5 yıldız derecelendirmesine sahiptir.

RSMembership: İNDİR

RD-Subscriptions

RD-Subscriptions Pro, deneyebileceğiniz en iyi Joomla! Üyelik Bileşenlerinden biridir. Bileşen, modül veya diğer eklentileriniz için ücretli veya ücretsiz abonelik sunan bir web siteniz varsa. O zaman bu deneyebileceğiniz en iyi uzantıdır. Bununla, çevrimiçi olarak satmak istediğiniz abonelikleri veya herhangi bir şeyi satabilirsiniz. Ayrıca indirme portalınız için tüm temel seçenekleri sunar.

Neden RD-Subscriptions Pro Kullanmalısınız?

Her şeyden önce, sınırsız indirme kategorileri, sınırsız dosyalar, gelişmiş müşteri tabanı, fatura yönetimi ve benzeri gibi birçok özellik ile birlikte kullanmanın zahmetsiz olduğu gerçeğinden bahsetmeliyim.

Uzantıyı indirmekle ilgili olduğu sürece, ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak, premium özelliklere ihtiyacınız varsa, satın almanız gerekir. Uzantının premium sürümünü bir yıl boyunca yalnızca 19 ABD Doları, ömür boyu 99 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz.

Derecelendirme söz konusu olduğunda, bileşen 6'dan fazla yorum ile 5 yıldız derecelendirmesine sahiptir.

 RD-Subscriptions Pro: İNDİR

Joomla! Üyelik Uzantısı - JoomFuse

JoomFuse, deneyebileceğiniz en iyi Joomla! abonelik uzantılarından biridir. Joomla! ve Infusionsoft arasında kusursuz bir entegrasyon deneyimi sunar. Ayrıca JoomFuse, Infusionsoft'un Joomla! kullanıcılarını, seviyelerini ve Joomla! web sitenizdeki içeriğe erişimi kontrol etmesini sağlar. Ayrıca, birden çok üyelik grubunu ve alt grubu destekleyebilir.

Kullanıcılarınızı kontrol etmek gibi birçok özelliğe sahip olacaksınız. Bir kullanıcının belirli bir sayfaya veya sayfalara ne zaman eriştiğini, kullanıcıların nasıl eklendiğini vb. Öğreneceksiniz.

Neden JoomFuse Kullanmalısınız?

Diğer tüm uzantılar gibi, oldukça fazla özellik ile birlikte geliyor. Bununla birlikte, heyecan verici kısım, bir abonelik sona erdiğinde Infusionsoft'un Joomla'ya JoomFuse aracılığıyla kullanıcının ürüne ve desteğe artık erişimi olmadığını bildirmesidir.

Ancak, uzantı ücretsiz değildir. Bir ay veya yıl için ödeme yaparak abonelik almanız gerekir.

  • Aylık ödeme yapmak istiyorsanız, size aylık 47 dolara mal olacak
  • Yıllık ödeme yapmak isterseniz, yılda 467 dolara mal olacak (İki ay ücretsiz!)

Derecelendirme söz konusu olduğunda, bileşen 5 yıldızlı bir derecelendirmeye sahiptir, ancak sadece 3 yorum içerir.

JoomFuse: İNDİR

OS Simple Membership

Bu, Joomla! siteleri için ücretsiz bir abonelik ve üyelik uzantısıdır. Web sitenizdeki üyeliği ve abonelikleri yönetmek için basit ve güçlü bir araç olduğu kadar inanılmaz derecede esnektir. Ayrıca, Handy arka uç kontrol paneli, geniş bir Kullanıcı Profilleri sistemi, Joomla! kullanıcılarını ve Basit Üyelik kullanıcılarını senkronize etme yeteneği gibi birçok özellik ile birlikte gelir.

Neden OS Simple Membership Kullanmalısınız?

Basitliği seviyorsanız, bu eklentiyi kontrol etmelisiniz. Joomla! kullanıcı profiliyle verileri senkronize etme olanağı sunar. Abonelerin yanı sıra profillerini de düzenleyebilecektir. Ayrıca, onu kullanarak keşfedebileceğiniz başka birçok özellik var.

Uzantıyı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bununla birlikte, ekstra özelliklere ihtiyacınız varsa, premium planı tercih edebilirsiniz. Premium plan iki seçeneğe ayrılır.

  • Profesyonel Plan - 29 $
  • Geliştirici Üyeliği - 259 $

Derecelendirme söz konusu olduğunda, bileşen 5 yıldızlı bir derecelendirmeye sahiptir, ancak sadece 7 yoruma sahiptir.

OS Simple Membership: İNDİR

İşte en iyi Jooml! Üyelik Uzantıları sorunuzun cevabı buydu. Şimdi devam edin ve bu uzantıları kontrol edin ve hangisinin sizin için en uygun olduğunu görün. Ayrıca, herhangi bir sorunuz için aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin.

Kaynak: Joomdev.com - Naveen Kumar

Önerilen Makaleler