Joomla! 3.9.18 Yayınlandı

Joomla! 3.9.18 Yayınlandı

Joomla! 3.9.17 dün itibari ile yayınlanmıştı, fakat birkaç saat sonra yapılan açıklama ile Joomla! 3.9.18 sürümünün yayınlanacağı açıklandı. Bu sebeple kulllanıcıların 3.9.18 sürümünü beklemeleri Joomla! sosyal medya hesaplarından duyuruldu.

Joomla! 3.9.18 yayınlandı. Bu, bir hatayı gideren Joomla! 3.x serisi için bir hata düzeltme sürümüdür.

Joomla! 3.9.18'de Neler Var?

Joomla! 3.9.18 bir hata giderir:

Hata Düzeltmeleri ve İyileştirmeler

  • 404 sayfasını gösteren etiket görünümünü düzeltir

Hata düzeltmelerinin tam listesi için GitHub 'ı ziyaret edin.

Joomla! 3.9.18 İndir

NOT: Lütfen güncellemeden önce "Joomla! Güncelleme Talimatlarını" okuyun. Güncelleme işleminden önce sitenizi yedeklemeyi ve güncellemeden sonra sitenizi, yönetici ve tarayıcı önbelleğini temizlemeyi unutmayın.

Joomla! 'da bir hata bulursanız, lütfen bunu Joomla! Sorun İzleyici 'de bildiriniz.

Joomla! Türkçe Dil Paketi

Joomla! CMS 70'in üzerinde akredite edilmiş Joomla! dil paketini kullanıcılara sunuyor, ihtiyacınız olan dil paketini web sitenize dahil ederek birden fazla dil de yayın yapabilirsiniz. Joomla! 3.x uyumlu dil paketlerini "Eklentiler > Dil Kur" alanı üzerinde bulabilir ve onları doğrudan Joomla! yönetim panelinden yükleyebilirsiniz.

Joomla! ile en son haberleri, gelişmeleri ve eğitim derslerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

Bir Sonraki Joomla! Sürümü İçin Yardımcı Olmak İster misin?

Önümüzdeki sürümleri gecelik derleme sayfasından indirin (yalnızca test amaçlıdır - üretim sitelerinde kullanmayın). Daha kolay bir seçenek ister misiniz? Joomla! 4.0'ı sadece tek bir tıklama ile test edebilirsiniz, yapmanız gereken tek şey launch.joomla.org adresine gitmek. Hesabınızı oluşturun ve ihtiyacınız olan her şey elinizin altında olacaktır.

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler