Haberler

Joomla! 3.8.5 Yayınlandı

Joomla! 3.8.5 Yayınlandı

Joomla! 3.x serisi için bir hata düzeltme sürümü olan, Joomla! 3.8.5 yayınlandı. Bu, Joomla! 3.8.4 sürümü sonrasında bildirilen 3.x serisi için bir hata düzeltme sürümüdür.

Joomla! 3.8.4 sürümünü kullanan sitelerin riske girmemek adına, web sitelerini bir an önce en son sürüme güncellemeleri önemle duyurulur. Joomla! güncelleme işleminden önce yedek almayı unutmayın.

Joomla! 3.8.5'te Neler Var ?

Joomla! 3.8.5, Joomla! 3.8.4'ün yayınlanmasından sonra bildirilen sorunları ele alır; bunlara, Joomla! 3.8.4'de uygulanan yönlendirme değişiklikleri ve CodeMirror düzenleyicisindeki kırık sözdizimi vurgulamaları da dahildir. Hata düzeltmelerinin tam listesi için GitHub sitesini ziyaret edin.

Joomla! 3.8.5 İndir:

Yeni Kurulumlar İçin - Joomla! 3.8.5 İndir

Güncelleme / Yükseltme Paketleri - Joomla! 3x Yükseltme Paketleri

Yeni Kurulum Talimatları ve Teknik Gereksinimler

NOT: Güncellemeden önce lütfen güncelleme talimatlarını okuyun. Güncellemeden önce sitenizi yedeklemeyi ve güncellemeden sonra sitenizi, yönetici ve tarayıcı önbelleğini temizlemeyi unutmayın.

Gönüllülerimize Büyük Bir Teşekkür Ederiz!

Joomla! 3.8'in serbest bırakılmasında katkıda bulunan herkese büyük bir teşekkür ederiz!. Teşekkür Sayfasında yardımcı olan geliştiricilerin bir listesini bulabilirsiniz. Joomla! 3.8 pazarlama, görüntü ve çeviri ekiplerine de teşekkür ederiz!.

Bir Sonraki Joomla! Sürümü İçin Katkıda Bulunabilirsiniz!

Joomla! 3.9 ve 4.0 çalışmaları halen devam etmekte. Bu sürümlerin geliştirilmesine katkı sağlayarak sizlerde fark yaratabilirsiniz. Joomla! gönüllü'ler topluluğuna katılarak, Joomla! 'nın gelişmesine ve sonraki sürümlerin geliştirilmesine yardımcı olabilir ve katkı sağlayabilirsiniz.

Joomla! ile ilgili haberleri, gelişmeleri ve eğitim derslerini sitemizde bulabilirsiniz. Bu haberin daha fazla kişiye ulaşması için lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.