Haberler

Joomla! 3.8.10 Yayınlandı

Joomla! 3.8.10 Yayınlandı

Joomla! proje ekibi dün itibari ile 3.8.9 sürümünü yayınladığını duyurmuştu, ancak aradan çok fazla zaman geçmeden Joomla! 3.8.10 sürümünün de yayınlandığı haberi paylaşıldı.

Joomla! 3.8.10 şimdi hazır. Bu sürüm, Windows sunucuları etkileyen bir sorunu ele alan hata düzeltme sürümüdür. Web sitelerinizi en kısa süre içinde 3.8.10 sürümüne güncellemeniz tavsiye edilir. Joomla! 3.8.9 ile ilgili yazıya Buradan ulaşabilirsiniz.

Joomla! 3.8.10'da Ne Var?

Joomla! 3.8.10, Joomla! 3.8.9'da tanıtılan bir hatayı ele alıyor. Bu sürüm, Windows platformları için otomatik yükleyiciyi tamir ediyor. Bir Windows platformu kullanıyorsanız, lütfen sitenizi en kısa sürede 3.8.10'a güncelleyin.

Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için GitHub'u ziyaret edin.

Joomla! 3.8.10 İndir:

NOT: Web sitenizi güncellemeden önce lütfen "Joomla! Güncelleme Talimatlarını" okuyun. Güncelleme işleminden önce sitenizi yedeklemeyi ve güncellemeden sonra sitenizi, yönetici ve tarayıcı önbelleğini temizlemeyi unutmayın.

Joomla! da bir hata bulursanız, lütfen bunu Joomla! Sorun İzleyici 'de bildiriniz.

Joomla! Türkçe Dil Paketi

Joomla! 70'in üzerinde akredite edilmiş Joomla! dil paketlerini kullanıcılarına sunuyor, ihtiyacınız olan dil paketlerini web sitenize dahil ederek birden fazla dil de yayın yapabilirsiniz. Joomla! 3.x uyumlu dil paketlerini bulabilir ve onları doğrudan Joomla! yönetim panelinden yükleyebilirsiniz.

Bir Sonraki Joomla! Sürümü İçin Katkıda Bulunabilirsiniz!

Joomla! 3.9, 3.10 ve 4.0 çalışmaları halen devam etmekte. Bu sürümleri geliştirmeye yardımcı olmak istiyorsanız doğrudan bir fark yaratabilirsiniz! Bu yayınlar hakkında daha fazla bilgiyi GitHub'da bulabilirsiniz:

Bu yeni sürümleri gecelik yapım sayfasından indirmeye davet ediyoruz (yalnızca test amaçlı olarak - üretim sitelerinde kullanmayınız).

Joomla! Gönüllü Topluluğuna katılın ve Joomla! 'nın daha da büyümesine yardımcı olmak için katkıda bulunun:

Joomla! ile ilgili haberleri, gelişmeleri ve eğitim derslerini sitemizde bulabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.