Haberler

Joomla! 3.5 Beta 2 Çıktı

Joomla! 3.5 Beta 2 Çıktı

Joomla! proje ekibi, Joomla! 3.5 Beta 2 sürümünü duyurdu. Topluluk üyelerinin 3.5 sürümü için kalite güvencesini sağlamak amacıyla paketi indirip test etmeleri sağlanmıştır.

Şubat ayı içerisinde Joomla! 3.5 kararlı sürümün çıkması bekleniyor, 3.4 serisinden 3.5'e geçiş yapmak için tek bir tıklama ile yükseltme işlemini yapabilirsiniz. Bu işlemin bir göç olmadığını da buradan belirtelim.

Beta sürümü sadece test amaçlı olup aktif durumdaki sitelerinizde kullanmamanız önerilir, paketi test etmek için demo sitelerinizde deneyebilirsiniz. Beta sürümleri için herhangi bir yükseltme işlemi yapılamaz. Joomla! 3.5 Beta 2 paketini indirmek için Buraya bakabilirsiniz.

Bu Sürüm Nedir?

Beta sürümü yalnızca test sitelerinde kullanılması gerekilen bir sürümdür. Beta sürümlerinde yükseltme işlemi yapılamaz. Ekleti ve tema üreticileri kararlı sürüm için uzantıları hazırlamak için bu sürüm ile çalışabilirler. Aynı şekilde kullanıcılar da paketi test edebilir ve olası sorunları Buradan bildirebilirler.

Kararlı Sürüm Ne Zaman Çıkacak?

Joomla! proje ekibi enson yayınladıkları zaman çizelgesine şuan için uyuyor, buna göre herhangi bir aksilik olmaması durumunda tarihler aşağıdaki şekilde'dir. Tarihlerin geri bildirimler doğrultusunda değişebileceğini unutmayalım.

  • 3 Şubat 2016 - 3.5 Beta 3
  • 10 Şubat 2016 - 3.5 Yayın Adayı
  • 17 Şubat 2016 - 3.5 Kararlı Sürüm

NOT: Konu ile alakalı daha fazla bilgi almak için Şuradaki yazıya bakabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.