Joomla! Destek

Joomla! CMS Destek

Joomla! Kurulumu

Joomla! ile yeni tanışmış olan kullanıcılar için, Joomla! kurulumunu ve gerekli ayarları yaparak sitenizi sizlere teslim ediyoruz. Böylelikle Joomla'ya ilk adımı atmış olabilirsiniz.

Joomla! Güvenlik

Web siteleri için güvenlik önemli bir konudur, Joomla! admin panel güvenliği hakkında alınabilecek önlemleri ve güvenlik konusundaki farklı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Sürüm Yükseltme

Kullanmış olduğunuz eski Joomla! sürümüne sahip sitelerinizi, Joomla'nın en son sürümüne sizler için yükseltiyoruz, böylelikle Joomla'nın en son ve yeni özelliklerini kullanabilirsiniz.

Neden Biz?

Joomla! kullanıcılarına çeşitli konular da destek vermekteyiz. Yeni kullanıcılar için ayrıca eğitim derslerimiz mevcut.

Joomla! Destek

Web sitenizi farklı bir sunucuya taşıma

Mevcut sitenizi çeşitli sebepler'den dolayı farklı bir sunucuya mı taşımak istiyorsunuz? çözüm gayet basit. Bizimle iletişime geçerek, sitenizi yeni bir sunucuya taşımanız konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Sitenizdeki alanları başka bir siteye taşıma

Sitenizdeki menü, kategori, kullanıcılar veya makaleleri başka bir siteye mi aktarmak istiyorsunuz? aktarım işlemi için bizimle iletişim kurabilirsiniz. İstediğiniz alanları farklı bir siteye aktarma işleminde sizlere yardımcı olabiliriz.

Joomla! eklenti kurulumu ve düzenleme

Sitenize yeni bir eklenti kurdunuz ve gerekli ayarların nasıl yapıldığı konusunda bir fikriniz yok, kurmuş olduğunuz eklentinin gerekli ayarlarını ve düzenlemesini sizler için yapalım. Böylelikle işler daha hızlı ve kolay yürüyebilir.

İşleri Kolaylaştırıyoruz

Web sitenize yeni bir görünüm kazandırmak ister misiniz?
Mevcut web sitenizi yeni bir tasarıma geçirebiliriz.

Quickstart Kurulumu

Popüler yabancı tema üreticilerine ait temaları sizler için kuruyoruz, dilerseniz aktif olan web sitenizdeki menü, kategori, kullanıcılar, makaleler vb. gibi alanları aktarabiliriz.

Yeni Bir Tasarım

Mevcut web sitenizin görüntüsü'nden sıkıldınız mı? yada mevcut siteniz artık ihtiyaçlarınızı karşılamıyor mu! mobil cihazlar ile uyumlu bir web sitesine ne dersiniz.

Joomla! Destek

Joomla! 3.x teknik destek ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
En son haberleri kaçırmamak için abone olun!
Joomla! Via Hosting hizmetlerini turhost.com'dan almaktadır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the UnitedStates and other countries.
JoomlaVia.com is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.

Arama