Bileşen

Joomla SEO Eklentisi - iSEO

Joomla SEO Eklentisi - iSEO

Joomla için SEO yapmaya hazır mısınız? Bu Joomla SEO uzantısını hemen edinin ve Joomla SEO yaparken %95'e varan oranda tasarruf edin.

iSEO SEO Eklentisi, Joomla makale meta verilerini, SEO istatistiklerini, anahtar kelimeleri bağlamayı, popüler Joomla uzantılarını destekleyen anahtar kelimeleri izlemenizi sağlayan en iyi Joomla SEO uzantısıdır. iSEO eklentisi Joomla sitenizi arama motorları için optimize etmek için nihai çözümdür.

iSEO şunları yapmanızı sağlar:

  • SEO sürenizi %95 oranında azaltın
  • Tüm meta etiketlerinizi tek bir kullanışlı sayfada yönetin
  • Anahtar kelimelerinizi/ifadelerinizi Google'da izleyin
  • Kolayca izlemek için önemli anahtar kelimeleri "Yapışkan" olarak işaretleyin
  • Anahtar kelimelerin doygunluğunu kontrol edin ve düzeltin
  • Belirli anahtar kelimeler için otomatik bağlantı bağlantıları oluşturun
  • Anahtar kelimeleri kalın, güçlü veya altı çizili etiketlerle sarın
  • Resimlere otomatik olarak Alt etiketi ekleyin
  • Yönlendirmeler oluşturun
  • Joomla CSS sınıflarına HTML başlığı ekleyin

Meta Etiketleri Yönetin

Tüm meta etiketlerinizi TEK bir sayfada yönetin ve Joomla SEO yaparken zamanınızın %95'inden tasarruf edin. Meta Etiket Yöneticisi, Joomla'da SEO yapmak için harcayacağınız zamandan %95 tasarruf sağlar. Tüm makalelerinizin bir listesini görebileceğiniz ve birçok anahtar kelimeyi, açıklamayı ve başlığı aynı anda düzenleyebileceğiniz tek bir sayfa sağlar. Joomla SEO eklentisi, genellikle sıkıcı olan meta etiketleri yönetme işini bir esinti haline getirir!

Sayfaları Optimize Edin

Sayfa içi Joomla SEO için mükemmel, anahtar kelime doygunluğunu ve daha fazlasını kontrol edin. Bu günlerde, sadece başlık meta etiketinde anahtar kelimelere sahip olmak yeterli değil. Joomla SEO çabalarınız için en iyi sonuçları almak için bunları makalenizin gövdesine en az dört veya beş kez eklemelisiniz!

Dolaylı Bağlantılar

Diğer sitelere çok fazla bağlantıya sahip olmak Joomla SEO için kötüdür ve Google SEO sonuçlarınıza zarar verebilir. Artık bu sorunu önlemek için bağlantılara nofollow etiketi ekleyebilirsiniz.

Anahtar Kelimeleri İzleyin

Anahtar kelimelerinizin Google'da nasıl sıralandığını, yukarı veya aşağı hareket edip etmediklerini veya rakiplerinize kıyasla nerede durduğunuzu hiç bilmek istediniz mi?

Joomla SEO eklentisi ile anahtar kelimelerinizi Google'da takip edebilir, hangi anahtar kelimelerin yukarı veya aşağıda olduğuna dair istatistikleri görüntüleyebilir, böylece sayfa içi optimizasyon aracını kullanarak onları daha iyi optimize edebilirsiniz.

SEO İstatistikleri

Bir an önce, anahtar kelimeleriniz ve meta etiketlerinizle tam olarak neler olup bittiğini öğrenebilirsiniz. Google'da kaç tane anahtar kelimenin yukarı veya aşağıda olduğunu görebilirsiniz. Joomla SEO eklentisi'nin kontrol paneli güzeldir ve optimize ettiğiniz anahtar kelimelerle ilgili istatistikleri içerir.

Bunlar, Joomla SEO eklentisi'nin ana özelliklerinden sadece birkaçıdır. Hepsini daha ayrıntılı olarak görmek ve Google arama sonuçlarının en üstünde olmak ister misiniz? iSEO eklentisini indirmek ya da demo sayfasına bakmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

NOT: iSEO'nun iki sürümü vardır: Joomla 2.5 ve Joomla 3 için, satın aldığınızda her iki sürüme de erişebilirsiniz.

iSEO: İNDİR

iSEO: DEMO

iSEO: BELGELER

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.