Bileşen

Joomla! Etkinlikler ve Takvim Eklentisi - JEvents

Joomla! Etkinlikler ve Takvim Eklentisi - JEvents

JEvents, Joomla! için tam bir etkinlikler ve takvim çözümü sunar. JEvents, karmaşık yinelenen etkinlik kalıpları, takvimlerin içe ve dışa aktarılması, etkinlikler için sofistike bir düzen düzenleyicisi ve çok daha fazlasını sunar.

JEvents, Joomla! için iyi bilinen ve sevilen bir Etkinlikler ve Takvim yönetimi bileşenidir. JEvents ile etkinliklerinizi listelerde veya aylık görsel takvim görünümünde göstererek, etkinliklerinizi birkaç tıklama ile içe ve dışa aktarabilir, en son etkinliklerinizle ilgili bir özet akışı sunabilirsiniz.

JEvents bileşeni, 40'tan fazla dile çevrilmiştir, dil paketleri arasında Türkçe'de bulunmaktadır. JEvents bileşeni, tüm etkinlikler ve takvim ihtiyaçlarınızı karşılayacak zengin özelliklere sahip bir çözüm sunmak için ana bileşeni, birkaç modülü ve eklentiyi içerir.

İşte neyin dahil edildiğine dair hızlı bir özet:

Olaylar Bileşeni

 • Tek seferlik Etkinlikler ve karmaşık bir takvim ve çeşitli liste formatlarında oluşturulabilen ve görüntülenebilen olayların karmaşık biçimlerini tekrarlayın.
 • Çoklu tasarım düzenleri mümkün ve özelleştirilebilir şablon geçersiz kılma standartları.
 • Joomla! MVC çerçevesi ile tam uyumlu.
 • iCal etkinlikleri ve takvimleri içe ve dışa aktarır - Google’dan ve telefonunuzdan bir takvim içe aktarın ve birleştirilmiş etkinlik listesini tekil bir takvim veya etkinlik listesi görünümünde sunun.
 • Etkinlik istisnalarının işlenmesini tekrarla - bir etkinlik tekrarını kaldır ya da etkinlik tekrar tarihini, tekrar zamanını veya etkinlik tanımını vs. değiştir.
 • Tüm gün etkinliklerini veya bitiş zamanı olmayan etkinlikleri destekleyin.
 • Etkinlikler, birden fazla kategoriye yerleştirilebilir ve bu kategorilerin hepsinden veya bir kısmından etkinlik göstermek için özelleştirilebilen takvim görünümleri.
 • Genel veya kategoriye özel bazda çakışan olayları isteğe bağlı olarak kontrol etme - böylece yeni olay mevcut bir olayla çakıştığında olay oluşturulmasını engelleyebilirsiniz.

Özel Düzen Düzenleyici

Varsayılan çıktıdan memnun değilseniz, tek etkinlik sayfalarınızın, etkinlik listelerinizin ve etkinliklerinizin takvim görünümlerinin sunumunu mükemmelleştirmek için benzersiz bir Düzen düzenleme aracı sunulmakta. Yalnızca bazı temel HTML ve CSS ile ihtiyaçlarınız için mükemmel etkinlik takvimi oluşturmak üzere tüm sayfayı gerçekten özelleştirebilirsiniz.

 • Etkinliklerinizi nasıl göstereceğinizi düzenleyin: Etkinlikler Detayı sayfası, Etkinlik Listesi görünümlerinde veya Aylık Takvim hücrelerinde.
 • Kullanıcılarınızın etkinlik göndermesini veya mevcut bir etkinliği düzenlemesini kolaylaştırmak için etkinlik düzenleme sayfasını da özelleştirebilirsiniz.
 • Özel düzenler kategoriye özel olabilir, böylece spor etkinlikleriniz müzik etkinliklerinizden farklı şekilde düzenlenebilir.
 • Çok dilli bir site mi işletiyorsunuz? Düzenleriniz de dile özgü olabilir! Etkinliklerinizin çevirilerini de oluşturabilirsiniz, böylece ziyaretçileriniz her bir etkinliğin ayrıntılarını kendi dillerinde görebilir.

Modüller

 • Etkinlik Takvimi modülü, size aylık temel bir takvim görünümü sunar. Olaylar gerçekleştiğinde vurgulamak için renkli ve günlük olay listelerine veya doğrudan tek olaylara bağlar.
 • Yaklaşan olayların, yakın zamanda oluşturulmuş olayların veya popüler olayların yapılandırılabilir bir özetini veren en son olaylar modülü (Olayların Listesi).
 • Etkinlik açıklaması (Kategori Listesi) - bileşenin yanında görüntülenir, size etkinlik kategorilerinin bir özetini ve belirli kategorilerde gösterilen etkinlikleri sınırlamanın kolay bir yolunu sunar.
 • Filtre modülü, modül içinde seçilebilen çeşitli arama filtreleri kullanarak görüntülenen olayları filtrelemenizi / aramanızı sağlar.

Etkinlikler Arama Eklentisi

 • Genel Joomla! aramasının etkinlik takviminizdeki etkinliklerde arama yapmasını sağlayan bir arama eklentisi.

Dil Paketleri

JEvents speaks Afrikaans, Arabic, Bosnian, Bulgarian, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Latvian, Norwegian, Persian, Polish, Brazilian Portuguese, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian and Vietnamese  - Etkinlik Takvimi'ni kullanıcılarınızın dilinde sunun.

Kullanılabilirlik

JEvents, 2006'dan bu yana Joomla! web sitelerinde etkinlik ve takvim işlevini güçlendirmektedir ve sayısız kullanıcının web sitelerini tamamen işlevsel bir etkinlik / takvim sistemi ile çalıştırmalarına yardımcı olmaktadır.

JEvents'ın işlevselliğini 3. parti uzantılar ile daha da genişletmek için ücretsiz ve ücretli eklentiler mevcuttur. Bu nedenle etkinlik yönetimi ve sunum yeteneklerinizi daha da geliştirebilir ve artırabilirsiniz.

Joomla! CMS web sitelerinizde Etkinlikler ve Takvim çözümü oluşturmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıları kullanarak JEvents'i indirebilirsiniz.

Joomla! JEvents: İNDİR

Joomla! JEvents: DEMO

Joomla! JEvents: DÖKÜMANLAR

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.