Joomla! Çok Dilli Site Eklentisi - FaLang

Joomla! Çok Dilli Site Eklentisi - FaLang

FaLang, çok dilli Joomla! siteleri oluşturmak ve yönetmek için popüler bir Joomla! uzantısıdır. FaLang çeviri eklentisi ile sitenizi birden çok dilde en kolay şekilde çevirin.

FaLang bileşeni, web sitenizdeki tüm içerik çevirilerinizi, hatta tüm bileşenlerinizin ve modüllerinizin içeriğini bile yönetmenizi sağlar.

Geçmişte çok dilli bir site yaptıysanız, her dil için ayrı sayfalar oluşturmanız gerektiğini biliyorsunuzdur. FaLang ile artık ayrı sayfalar oluşturmanıza gerek yok, desteklenen eklentiler aracılığıyla aynı sayfaya çok dilli içerik eklemeniz ve ziyaretçilerin dil tercihlerine göre sunmanız yeterli.

FaLang Joomla! 3.9 Uyumlu

FaLang 2.0 sürümü size menü, makale, modül için Joomla! doğrudan bileşen çeviri durumunu gösterdiğinden hemen hemen tüm bileşenler için kolayca genişletebilirsiniz. Bileşen o kadar esnektir ki daha sonraki bir tarihte kolayca yeni bileşenler ekleyebilir ve ardından yeni içeriği çevirebilirsiniz.

K2, aiContactSafe, hikashop, Redshop, jDownload, phocaDownload gibi eklentileri çevirebilirsiniz. Ücretsiz sürümde Faboba sitesine bir backlink vardır. Çevirilerinizi ve parametrelerinizi kaybetmeden temel veya standart bir sürüme yükseltirseniz kaldırabilirsiniz.

Ayrıca, ücretsiz sürümün bazı sınırlamaları vardır. FaLang, Joomla! 2.5 ve 3.5'in varsayılan dil sistemini kullanmaz. Her içerik makalesi veya menü öğesi için bir dil belirtmeniz gerekmez (bu da büyük miktarda kopyalamaya neden olur).

Hiç kendinize, her bir öğeyi kopyalayıp yeni dilde yeniden oluşturmadan çok dilli bir web sitesi nasıl oluşturabileceğinizi sordunuz mu? O zaman FaLang bu sorunun olası cevaplarından biridir.

  • Dışa aktarmak için yapılandırılabilir tablo ekle
  • Alan ve alan grubu için hızlı atlama ekle
  • Dil erişim seviyesi için destek ekleyin
  • DPCalendar Quickjump için destek ekleyin
  • Joomla! ve FaLang'ın gelişmiş yönlendiricisi eşleşmiyorsa mesaj ekleyin
  • Bir içerik öğesinde metin çevirisi yapılamadığında hata düzeltildi

FaLang: İNDİR

FaLang: DEMO

FaLang: BELGELER

Önerilen Makaleler