Bileşen

jHackGuard Joomla! Güvenlik Eklentisi

jHackGuard Joomla! Güvenlik Eklentisi

jHackGuard, Joomla! web sitelerini saldırılara karşı korumak için SiteGround tarafından tasarlanmıştır. jHackGuard, güvenlik konfigürasyonlarını kullanıcının giriş verilerini filtreleyecek şekilde kolayca işleyebilir.

jHackGuard, kullanıcıların girişinden gelen verileri filtreleyerek ve ek PHP güvenlik ayarları uygulayarak sizi koruyan bir Joomla! Güvenlik eklentisidir. Aynı zamanda, kimliği doğrulanmış yöneticiler için eklenti devre dışı bırakılır, böylece yönetim görevlerini yerine getirmelerini engellemez. Bu güvenlik uzantısı farklı versiyonlarda mevcuttur; Bu nedenle, sitenize uyacak doğru sürümü seçmelisiniz.

Yapmanız gereken tek şey eklentiyi Joomla! web sitenize kurmak, bu sayede web siteniz SQL Enjeksiyonları, Uzak URL / Dosya Eklemeleri, Uzaktan Kod Yürütme ve XSS Tabanlı Saldırılara karşı güvende olacak.

Bu eklenti son birkaç yıldır SiteGround müşterileri tarafından başarıyla kullanıldı. Ücretsiz olarak dağıtılan eklenti sayesinde Joomla! CMS sitenizi kolayca koruyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken jHackGuard'ı kurmak ve etkinleştirmek.

SiteGround'dan yapılan açıklama şu şekilde..

Joomla! hosting kullanıcılarımızı korumak için başlangıçta jHackGuard'ı geliştirdik. Sistemimiz aracılığıyla yapılan herhangi bir Joomla! kurulumunun bir parçası olarak geliyor ve son birkaç yıldır binlerce SiteGround müşterisi tarafından başarıyla kullanılıyor. Bu korumanın değerini görerek, hosting hizmetimizi kullanıp kullanmadıklarına bakılmaksızın eklentiyi tüm Joomla! kullanıcılarına herkese açık hale getirmeye karar verdik.

jHackGuard güvenlik eklentisi, genel Joomla! web sitelerinin çoğuna uygun bir dizi kural ile önceden yapılandırılmış olarak gelir. Yine de, bunu düzeltmek isterseniz, Joomla! yönetici alanınızdan yararlanabilirsiniz. jHackGuard eklentisi de kendi günlüğünü oluşturur ve beklenmedik davranışlarda hata ayıklayabilirsiniz.

jHackGuard İndir: Tıklayın

jHackGuard Dökümanlar: Tıklayın

Önerilen Makaleler

Her hafta ilham alın

En son Joomla haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.