Joomla! Bileşen Haberleri

RS Page Builder Sayfa Oluşturucu

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Joomla! siteleriniz için sizlere bir önceki yazımızda sayfa oluşturma bileşeni olan "Quix Joomla! Sayfa Oluşturucu" eklentisinden bahsetmiştim, bugün ise farklı bir sayfa oluşturucu eklentisi olan "RS Page Builder" eklentisi hakkında bilgiler aktaracağım.

RS Page Builder, RSJoomla'nın bir ürünüdür. Bileşenler menüsü altında RS Page Builder eklentisine giriş yaparak yeni bir sayfa oluşturarak satırlar ve sütünlar ekleyerek sayfalarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Sayfanızı oluşturduktan sonra, bir makaleye bir menü bağlantısı yapacağınız gibi, RS Page Builder için bir menü bağlantısı oluşturursunuz. RS Page Builder, ana sayfaları ve açılış sayfalarını tasarlamak için iyi bir seçenek olacaktır.

Ayrıca RS Page Builder! , tek bir kod satırı yazmadan sayfalarınızda öğeler oluşturmanıza, ön izleme yapmanıza ve değiştirmenize yardımcı olacak mükemmel içerik oluşturma aracıdır.

RS Page Builder! Özellikleri

1: Bootstrap 2 ve Bootstrap 3 ile Uyumludur

Şablonunuzun kullandığı sürüme bağlı olarak, Bootstrap Framework'un bu iki sürümü arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

2: Özelleştirilebilir Düzenler ve Elemanlar

Artık özel sayfalarınızı farklı stil, akordeon, sekme, simge, animasyonlu sayı, düğme, metin bloğu kullanarak oluşturabilir ve istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

3: Duyarlı Davranış

İçeriğin farklı çözünürlüklerde nasıl görüntülendiğinden endişelenmenize gerek yoktur; Bootstrap çerçevesi tüm cihazlarda doğru bir görüntü sağlar.

4: Sürükle ve Bırak

İçerik öğelerinizi yeniden sıralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı, sadece her birini istediğiniz konuma sürüklemeniz yeterlidir.

NOT: Lütfen Joomla! 'nın en yeni sürümlerini çalıştırdığınızdan emin olun. Uzantılarımız yalnızca Joomla! 'nın en yeni sürümleriyle çalışacak şekilde geliştirilmiş ve test edilmiştir.

RS Page Builder Demo: Tıklayın

RS Page Builder İndir: Tıklayın

RS Page Builder Dökümanlar: Tıklayın