Joomla! Bileşen Haberleri

Quix Joomla! Sayfa Oluşturucu

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Joomla! için en gelişmiş ve duyarlı ilk sayfa oluşturucu Quix ile tanışmaya hazırmısınız?. Quix ile sürükle ve bırak yöntemi ile basit bir şekilde sitelerinizde sayfalar oluşturabilirsiniz. Kodlama gerektirmiyor.

Herhangi bir Joomla! kullanıcısı veya hatta bir geliştirici için zaman alıcı bir mesele de, bir web sitesinin görünümünü ve akışını müşterinin isteklerine ve işletme türünün bireysel taleplerine göre özelleştirmektir.

Piyasa da birkaç "sayfa oluşturucu" uzantısı mevcutken, kullanışlılık ve destek sorunları da olabiliyor, bu da kullanıcıların pek sevmediği bir durumdur. Sizlere sayfa oluşturucular arasında yer alan Quix hakkında bir takım bilgileri aktarmaya çalışacağım..

Quix Sayfa Oluşturucu Özellikleri

- Sürükle ve Bırak Yönetimi ile Sayfalarınızı Oluşturun

Sayfa düzeninizi piyasadaki en gelişmiş sayfa oluşturucuyla kontrol edin. Basit bir sürükle bırak arayüzü ile her yerden her şeyi yönetin. Quix ile yapamadığın hiçbir şey yok.

- Duyarlı Tasarım & Daha Hızlı

Web sitenizi birkaç dakika içinde duyarlı hale getirin. Quix, duyarlı web sitesi oluşturma şeklinize derin bir fark yaratacak noktaya getirilmiş ve rafine edilmiştir.

- Sayfa Yükleme Hızlarını % 300'e Kadar Artırır

Performans sadece sonradan düşünülmüş bir şey değildir, performans düşünülerek Quix yaratılmıştır. Gelişmiş önbellekleme mekanizması ve güçlü oluşturma motoruyla, web sitenizin rakibinizden daha hızlı yüklendiğinden emin olduk.

- Her Çerçeveyle Çalışır ve Şablon Out-of-The-Box

Quix, herhangi bir şablon veya çerçeve ile uyumludur ve bileşen alanı veya herhangi bir boyut ve şekildeki makalede güzel ve akışkan düzen oluşturmak için kullanılabilir.

- Herhangi Bir Joomla! Modülünü Yükleme

Dağınık modül yöneticisini unutun ve Quix oluşturucu arayüzünden herhangi bir Joomla! modülünü yükleyin. Joomla! modülü öğesini ekleyin ve sahip olduğunuz herhangi bir modülü seçin.

- Gelişmiş Sütun Yapısı

Sıkıcı ve önceden ayarlanmış sütun düzenlerine elveda deyin. Sütunlar anında oluşturulabilir ve yeniden boyutlandırılabilir ve birkaç tıklama ile bir satırın sütun yapısını hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

- Sütun Boyutunu Yeniden Boyutlandır

Her cihaz ve ekran boyutu için sütunu yeniden boyutlandırın. Duyarlı denetimlerle birleştirildiğinde, yalnızca birkaç tıklamayla basitten karmaşık düzene erişebilirsiniz.

Quix Joomla! sayfa oluşturucusu'nun ücretsiz ve ücretli versiyonları bulunmakta olup, Joomla! 3x ile uyumludur. Siteleriniz de Quix sayfa oluşturucusunu güvenle kullanabilirsiniz. Eklenti hakkında daha detaylı bilgi almak için Buraya bakabilirsiniz.

Quix Demo: Tıklayın

Quix Download: Tıklayın

Quix Dökümanlar: Tıklayın