SP Easy Image Gallery v2.0 Yayınlandı

SP Easy Image Gallery v2.0 Yayınlandı

Web sitenizdeki resimler güzel bir resim olmaktan çok daha fazlasını yapar. Görüntüler, ürünlerinize ve hizmetlerinize hayat katar. Sadece bu değil, görüntüleri kullanmanın SEO açısından faydaları çok yönlüdür.

Joomla sitenize çarpıcı görüntüler eklemenin SP Easy Image Gallery 'den daha kolay yolu nedir? Kullanımı kolaydır, hafiftir ve web siteniz için albümler tasarlarken size hızlı bir başlangıç ​​sağlar.

Zaten harika bir ürün olan şeyin her zaman iyileştirilmesi gerektiğine inanıyoruz. İşte bu yüzden favori Joomla eklentiniz - SP Easy Image Gallery, mükemmel performans sunmak için bugün daha da iyi hale geliyor. Joomla 4 uyumluluğundan, iyileştirilmiş kod tabanından ve diğer geliştirmelerden, şimdi size güzel bir görüntü gösterim deneyimi sunmak için yenilenmiştir.

Bugünkü güncellemenin sizin için neler getirdiğini öğrenelim.

Joomla 4 Beta 7 Uyumluluğu

Joomla'nın yeni nesli - Joomla 4 çok yakında yayınlanacak. Zaten bildiğiniz gibi Joomla 4 Beta 7 birkaç gün önce yayınlandı. SP Easy Image Gallery bugünkü güncellemeyle artık Joomla 4'ün yeni sürümüyle tamamen uyumlu. Artık SP Easy Image Gallery'yi herhangi bir Joomla 4 yapısıyla CMS'nin sahip olduğu en son özelliklerin keyfini çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Diğer Önemli İyileştirmeler

En son Joomla desteğini almanın yanı sıra, gelişmiş bir kod tabanının da keyfine varacaksınız. Temel koda geri dönerek ve kod kalitesini artırarak kod tabanı iyileştirildi. SP Easy Image Gallery modülü de bileşen paketine eklendi, yani artık yalnızca bir kurulum dosyası var. Bilinen tüm hataları ve yönlendirme sorununu düzelterek SP Easy Image Gallery'nin performansı optimize edildi.

Bu güncellemede ne aldığınızı ve sorununuzun çözülüp çözülmediğini görmek için en son değişiklik günlüğüne bir göz atın.

SP Easy Image Gallery 2.0 Değişiklik Günlüğü:

  • Yeni: Joomla 4 Beta 7 uyumluluğu
  • Güncelleme: Geliştirilmiş kod tabanı
  • Güncelleme: SP Easy Image Gallery Module, Bileşen paketine eklendi
  • Düzeltme: Yönlendirme sorunu
  • Düzeltme: Bilinen tüm hatalar

Peki bekleyiş nedir? En son özelliklerin ve düzeltmelerin keyfini çıkarmak için en sevdiğiniz resim galerisi uzantısını şimdi güncelleyin. Düşünceli geri bildiriminizi yorumlarda paylaşarak daha iyisini yapmamıza yardımcı olun.

SP Easy Image Gallery: İNDİR

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler