Helix Ultimate 2.0 Beta 1 Yayınlandı

Helix Ultimate 2.0 Beta 1 Yayınlandı

Bugün, yeni nesil Joomla şablon çerçevesinin ilk Beta sürümünü - Helix Ultimate 2.0'ı duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

Helix Ultimate 2.0 ile amacımız size olağanüstü yerleşik işlevler, geliştirme ve güncelleme kolaylığı, sağlam kod ve birinci sınıf müşteri desteği sağlamaktır. Sürekli desteğiniz ve düşünceli geri bildirimleriniz yolculuğunu olağanüstü bir hale getirdi.

Helix Ultimate 2.0'ı daha kararlı ve mükemmel hale getirme konusundaki muazzam çabamızla, mevcut özellikleri geliştirdik ve bilinen tüm hataları düzelttik. Parlak yeni özellikleri ilk deneyenlerden biri olun!

Bugünün (19 Mart) Beta sürümü deneysel bir sürümdür ve aktif durumdaki web siteleri için hazır değildir. Helix Ultimate 2.0'a gösterdiğiniz ilgiye gönülden teşekkür ederiz. Bu Beta sürümünü denemeye davetlisiniz, ancak bunu aktif olan bir web sitesinde KULLANMAYIN.

Lütfen şablon çerçevesinin hala geliştirilme aşamasında olduğunu ve herhangi bir aktif durumdaki web sitesinde kullanıma hazır olmadığını unutmayın. Ancak, bir hazırlık sitesindeki sürümü denemekten çekinmeyin ve düşüncelerinizi bize bildirin. Devam etmeden önce, henüz yapmadıysanız, önce Alpha 6 sürüm notlarına göz atma zamanı. Bakalım Helix Ultimate 2.0 Beta 1'de sizin için neler var.

Helix Ultimate 2.0 Beta 1 Değişiklik Günlüğü

 • Yeni: Tost bildirimleri eklendi
 • Güncelleme: Kullanılmayan SCSS dosyaları kaldırıldı
 • Güncelleme: İçe aktarma ayarları iyileştirildi, şimdi JSON dosyasından içe aktarın
 • Güncelleme: Menü oluşturucudaki seçenekler yeniden yapılandırıldı
 • Güncelleme: Erişilebilirlik menüde, başlıkta ve daha fazla yerde güncellendi
 • Güncelleme: Başlık varyasyonlarının ve tuval dışı mizanpajların adlarını değiştirme yeteneği
 • Düzeltme: Lazy Load sorunu çözüldü
 • Düzeltme: Safari tarayıcıda önizlemenin gösterilmemesi sorunu çözüldü

Yeni Tost Bildirimleri

Kullanıcı deneyimini daha da iyileştirmek ve tüm geliştirme sürecini yükseltmek için bu sürüme tost bildirimleri ekledik. Ekranın altından çıkan tost bildirimi, tüm kullanıcıların daha erişilebilir ve dolayısıyla daha olumlu bir geliştirme deneyimine sahip olmasını sağlayacaktır.

Bazı Önemli İyileştirmeler

Bu sürümde, yeni eklenen özellik ile birlikte, birkaç harika güncelleme ve düzeltmenin keyfini çıkaracaksınız. Başlık varyasyonlarını ve tuval dışı mizanpaj adlarını değiştirin: Başlık varyasyonlarının ve tuval dışı mizanpajların adını kolayca değiştirebilir ve bunları tercihinize göre sıralayabilirsiniz. Bunu yapmak için, başlık varyasyonunu veya tuval dışı düzen dosyasını içeren klasörü yeniden adlandırmanız yeterlidir. Bunları sırayla düzenlemek için camelCase adlandırma kuralını takip etmeli ve bir sayı ile başlamalısınız. Örnek: 1-offcanvasName

 • Lazy Load resim yükleme sorunu: Önceden geç resim yükleme etkinleştirildiğinde, logo başlıkta iki kez görünüyordu. Bu sorun, bu sürümde düzeltilmiştir.
 • İyileştirilmiş içe aktarma ayarları: İçe aktarma ayarları da iyileştirildi. Artık, JSON dosyası bağlantısını metin alanına eklemek zorunda kalmadan JSON dosyasını içe aktarma ayarlarından doğrudan içe aktarabilirsiniz.
 • Safari'de önizleme modu sorunu: Safari tarayıcısı kullanıcısıysanız, düzenleme sırasında önizleme modunun görünmediğini muhtemelen fark etmişsinizdir. İyi haber! Bu sorun da düzeltildi.

Bunların dışında, menü oluşturucuda yeniden yapılandırılmış seçeneklerin, menüde güncellenmiş erişilebilirliğin, başlık ve daha fazla yerin keyfini çıkaracaksınız.

Sonuç

Deneme zamanı! Helix Ultimate 2.0 Beta 1 artık GitHub'da. Değerli düşüncelerinizi paylaşın ve işleri nasıl yaptığınıza daha iyi uyması için favori çerçevenizi oluşturun. Helix Ultimate 2.0 ve sürümler hakkında daha fazla güncelleme için gözlerinizi blogumuzdan ve haber bültenlerimizden ayırmayın.

Uyarı: Bu, test amaçlı deneysel bir yapıdır. Lütfen bu deneysel sürümü aktif olan web sitelerinde kullanmayın!

Helix Ultimate 2.0 Beta 1: İNDİR

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler