Helix Ultimate 2.0 Alpha 6 Yayınlandı

Helix Ultimate 2.0 Alpha 6 Yayınlandı

Helix Ultimate 2.0 Alpha 6 artık yeni bir olasılıklar dünyasıyla test etmek için hazır. En son yapı şimdi tam ekran modal, tuval dışı düzenler, sonsuz özelleştirme özgürlüğü ve diğer performans artışlarıyla yeni başlık varyasyonları ile çıktı. Şimdiye kadar ne inşa ettiğimizi öğrenmek için heyecanlı mısınız? İçeri girelim.

Bugünün (23 Şubat) Alpha sürümü deneysel bir sürümdür ve aktif durumda olan web siteleri için hazır değildir. Helix Ultimate 2.0 'a gösterdiğiniz ilgiye gönülden teşekkür ederiz. Bu Alpha sürümünü denemeye davetlisiniz, ancak bunu aktif olan bir web sitesinde KULLANMAYIN.

Devam etmeden önce, Alpha 5 sürüm notlarına göz atmayı unutmayın. Şablon çerçevesi hala geliştirilme aşamasındadır, bu nedenle bu sürümü bir test sitesinde çalıştırmanızı ve bize geri bildiriminizi vermenizi öneririz.

Helix Ultimate Alpha 6'nın en son değişiklik günlüğüne bir göz atın:

  • Yeni: 3 başlık varyasyonu tam ekran modal olacaktır
  • Yeni: 3 tuval dışı düzen
  • Yeni:  Sınırsız sayıda özel CSS / SCSS / JS dosyası ekleyebilme
  • Güncelleme: Yeniden tasarlanan tuval dışı menü
  • Güncelleme: SCSS derleyicisi güncellendi
  • Düzeltme: Yapışkan başlık atlama sorunu çözüldü

Tam Ekran Modal ile 3 Yeni Başlık Varyasyonu

Hiç tüm ekranı kaplayan bir modal istediniz mi? Şimdi, Helix Ultimate 2.0'da tam ekran modlara sahip üç yeni başlık varyasyonuna sahipsiniz. Çünkü ne kadar çok o kadar iyi!

Hayalinizdeki web sitesini yapılandırırken size maksimum esneklik sağlamak için, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 tam ekran modal varyant ekledik. Alpha 6 sürümü ile Helix Ultimate 2.0, başlık yapısı için her tercihi karşılamak için daha donanımlıdır.

3 Yeni Tuval Dışı Düzen

Helix Ultimate 2.0, yeni bir tasarım olanakları sınırıyla birlikte gelir. Her biri belirli işlevlere sahip 3 yeni, duyarlı tuval dışı düzen oluşturduk. Her ekran boyutunda mükemmel şekilde kullanılabilirler.

Sınırsız Özelleştirme Özgürlüğü

Alpha 6'nın size getirdiği sınırsız özelleştirme özgürlüğünün tadını çıkarın! Helix Ultimate 2.0, daha fazla yaratıcı özgürlüğe ihtiyaç duyanlar için size çok sayıda özel CSS / JS / SCSS dosyası ekleme seçeneği sunar.

Bunu yapmak için şablonun kök dizinine gidin ve buna göre css / js / scss klasörünü seçin. Klasörün içinde bir klasör oluşturun ve özel olarak adlandırın. Burada sınırsız CSS / JS / SCSS dosyası oluşturabilirsiniz ve etkili olacaktır.

Lütfen, yaptığınız değişiklikleri görmek için klasörü özel olarak adlandırmanız gerektiğini unutmayın.

Yeniden Tasarlanan Tuval Dışı Menü

Önceden, menüyü manuel olarak tuval dışına atamak zorundaydık. Geliştirme sürecini daha da kolaylaştırmak için şablon ayarlarına varsayılan menüleri ekledik. Artık, doğrudan şablon ayarlarından açılan listeden tuval dışı menüyü seçebilirsiniz.

Tuval dışı menünüz üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak için şablon ayarlarından Arama, Oturum Açma, Sosyal Bağlantılar ve İletişim özelliğini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Diğer Önemli İyileştirmeler

Yeni özelliklerin yanı sıra, bu sürümde çeşitli düzeltmelerin keyfini çıkaracaksınız. Fare kaydırıldığında, titremeye başlamak için yapışkan başlık kullanılır. Can sıkıcı sıçrama için düzeltme bu güncellemede uygulandı. Ayrıca, SCSS derleyicisi stil sayfalarınızı korumak için daha iyi iş akışları sağlamak üzere güncellendi.

Sonuç

Helix Ultimate 2.0 Alpha 6 artık GitHub'da! Nihai Joomla şablon çerçevesinin tadına bakmaya çalışın. Helix Ultimate 2.0 ve sürümler hakkında daha fazla güncelleme için gözlerinizi blogumuzdan ve haber bültenlerimizden ayırmayın. Görüşlerinizdeki geri bildirimlerinizi ve değerli önerilerinizi bize bildirin. Mutlu gelişme!

Uyarı: Bu, test amaçlı deneysel bir yapıdır. Lütfen bu deneysel sürümü aktif olan web sitelerinde kullanmayın!

Helix Ultimate 2.0 Alpha 6: İNDİR

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler