Helix Ultimate 2.0 Alpha 4 Yayınlandı

Helix Ultimate 2.0 Alpha 4 Yayınlandı

Daha önce söz verdiğimiz gibi, en sevdiğiniz Joomla şablon çerçevesinin Alpha 4'ü - Helix Ultimate 2.0 ile karşınızdayız. Şablon çerçevesinin sağlam ve kararlı sürümüne bir adım daha yaklaştık. Helix'in gücüyle akıllı ve modern web geliştirme dokunuşunu kucaklamanın zamanı geldi.

Bugünün (29 Ocak) Alpha sürümü deneysel bir sürümdür ve aktif durumda olan siteler için hazır değildir. Helix Ultimate 2.0'a gösterdiğiniz ilgiye gönülden teşekkür ederiz. Bu Alfa sürümünü denemeye davetlisiniz, ancak bunu aktif olan bir web sitesinde KULLANMAYIN.

Son üç sürüm, Helix Ultimate 2.0 yolculuğunda büyük bir gelişme oldu. Alpha 3 sürüm notlarını takip edin ve şimdiye kadar neler geliştirdiğimize bakın. Bunları bir test ortamında kullanın, böylece yeni özellikleri deneyebilir ve bize geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Öyleyse, lafı daha fazla uzatmadan, bugünkü sürümün sizin için neler getirdiğini öğrenelim.

  • Yeni: Yepyeni ön uç sürükle ve bırak Mega Menü oluşturucu
  • Düzeltme: İlgili bilinen sorunlar

Ön Uç Sürükle ve Bırak Mega Menü Oluşturucu

Canlı içerik arayüzüyle her tür Mega menü oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanıyan en güçlü, zengin özelliklere sahip Mega Menü oluşturucuyu sunar. Birçok özelleştirme seçeneğinin yanı sıra Nav menüsü ve Dikey Mega Menü gibi web sitenize çarpıcı menüler eklemenize olanak tanır.

Gezinme Çubuğuna Stil

Helix Ultimate 2.0, menü genişliği, arka plan rengi, metin rengi, simge ve menünün hizalaması dahil olmak üzere menü stilinin tüm yönlerini değiştirmenize izin verir. Özel Sınıf düzenleyiciye kendi menü stilinizi de girebilir ve ihtiyacınız olan tüm ayarlamaları yapabilirsiniz.

İstediğiniz Mega Menü Satırlarını Ayarlayın

Helix Ultimate 2.0, herhangi bir kodla uğraşmak zorunda kalmadan çok sütunlu, çok seviyeli, açılır mega menüler oluşturmanın en hızlı ve en kolay yolunu sunar. Yeni Satır Ekle düğmesini tıklamanız ve istediğiniz satırları ve sütunları seçmeniz yeterlidir. Ayrıca size özel satırlar ve sütunlar ayarlama ve istediğiniz herhangi bir mega menü düzenini oluşturma esnekliği sağlar.

Mega Menüye Modül Ekle

Mega menü yapınızın kontrolünü elinize alın. Mega menüye kolaylıkla modüller ekleyebilirsiniz. Muhteşem sürükle ve bırak özelliği ile mega menünüzün hiyerarşisini ayarlayın. İç içe menü öğeleri oluşturmak için modülleri herhangi bir menü öğesinin biraz altına veya üstüne sürüklemeniz yeterlidir. Mega menüler oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Artık Helix Ultimate'in son kararlı sürümüne daha çok yaklaştığımıza göre, hepiniz bu Alpha sürümünü test etmeye davetlisiniz. Lütfen düşünceli geri bildiriminizi bizimle paylaşın ve size daha iyi hizmet vermemize yardımcı olun.

Bununla birlikte, nihai Joomla şablon çerçevesiyle web siteleri oluşturmanın kutsal deneyimine tanık olmak için hazırlanın.

Uyarı: Bu, test amaçlı deneysel bir yapıdır. Lütfen bu deneysel sürümü aktif olan web sitelerinde kullanmayın!

Helix Ultimate 2.0 Alpha 4: İNDİR

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler