Helix Ultimate 2.0 Alpha 3 Yayınlandı

Helix Ultimate 2.0 Alpha 3 Yayınlandı

En sevdiğiniz şablon çerçevesi - Helix Ultimate 2.0 Alpha 3 bugün itibariyle piyasaya sürüldü! Bu, Helix Ultimate 2.0 yolculuğunda bir ilerlemeye işaret ediyor ve kararlı sürüme bir adım daha yaklaştığımızın bir işaretidir.

Bugünün (12 Ocak) Alpha sürümü deneysel bir sürümdür ve yayında olan siteler için hazır değildir. Helix Ultimate 2.0'a gösterdiğiniz ilgiye gönülden teşekkür ederiz. Bu Alpha sürümünü denemeye davetlisiniz, ancak bunu bir aktif olan sitede KULLANMAYIN.

Eminim son iki sürümden yeni Helix Ultimate 2.0'ın oyunun kurallarını değiştireceğini zaten söyleyebilirsin! Kod tabanını tamamen geliştirdik, bir dizi yeni heyecan verici özellik ekledik ve size Joomla için en iyi şablon çerçevesini sunmak için yorulmadan çalışıyoruz. Alpha 2 sürüm notlarını hala kontrol etmediyseniz, önceki değişiklikleri de takip edin.

Öyleyse, daha fazla uzatmadan, bugünkü sürümün sizin için neler getirdiğini öğrenelim.

  • Yeni: Yepyeni ön uç sürükle ve bırak menü oluşturucu
  • Güncelleme: Joomla 4.0.0 - beta.6 uyumluluğu
  • Düzeltme: İlgili bilinen sorunlar

Ön Uç Sürükle ve Bırak Menü Oluşturucu

Joomla web sitesi menünüzü ön uçtan tamamen yönetilebilir hale getirmek için, Helix Ultimate 2.0'a bir ön uç sürükle ve bırak menü oluşturucu ekledik. Bu, arka uçtan menü oluşturma karmaşık sürecinden geçmek zorunda kalmadan menü öğelerinizi kolayca oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır.

Menü öğeleri ekleyin: Helix Ultimate 2.0 ön uç sürükle ve bırak menü oluşturucu ile menü öğelerini en kolay ve en hızlı şekilde oluşturun. Bunu yapmak için, ön uç düzenleyicinin Gezinme sekmesinden yeni menü öğeleri oluşturmak için Yeni Öğe Ekle'yi tıklamanız yeterlidir.

Menü öğelerini yönetin: Menü öğelerini, ön uç sürükle ve bırak menü oluşturucusundan da yönetebilirsiniz. Menü öğelerini kolayca düzenleyin veya silin ve değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görün.

Çok seviyeli menüler oluşturun: Hepsi bu kadar değil, çok seviyeli açılır menüler oluşturmak her zamankinden daha kolay olacak. Bir menüyü başka bir öğenin alt öğesi yapmak için, menü öğesini üst öğenin biraz altına sürüklemeniz yeterlidir. Yuvalanmış öğeler, Joomla web sitenizin ön ucunda alt menü öğeleri olarak görünecektir. Kolay değil mi?

Helix Ultimate 2.0 ön uç sürükle ve bırak menü oluşturucu ile tüm menü oluşturma sürecinin ne kadar kolay ve hızlı hale geldiğine hızlıca bir göz atalım.

Ön Uç Sürükle ve Bırak Menü Oluşturucuyu İş Başında İzleyin

Mega Menü: Bir sonraki sürümümüz Helix Ultimate 2.0 Alpha 4 ile aklınızı başınızdan alacak! Çalışmanızı çocuk oyuncağı haline getirmek için bir sonraki sürüm, web sitenizin gezinmesinde devrim yaratacak güçlü bir Mega Menü oluşturucu içerecek.

Sonuç

Helix Ultimate 2.0 ile nihai geliştirme deneyimini kucaklamanız için çok heyecanlıyız. En son yapı, bu CMS'nin size sunduğu tüm yeni özellikleri test etmek için Joomla 4 beta 6 ile tamamen uyumludur. Helix Ultimate 2.0 Alpha 3 artık GitHub'da! Deneyin ve şimdiden ne kadar harika olduğunu kendiniz görün. Helix Ultimate 2.0 ve sürümler hakkında daha fazla güncelleme için gözlerinizi blogumuzdan ve haber bültenlerimizden ayırmayın.

İyileştirmelerimizle size değer kattığımızdan emin olmak istiyoruz ve gerçekten bilmenin tek yolu sizden haber almaktır. Lütfen görüşlerinizi / önerilerinizi paylaşın ve daha iyisini yapmamıza yardımcı olun.

Uyarı: Bu, test amaçlı deneysel bir yapıdır. Lütfen bu deneysel sürümü üretim sitelerinde kullanmayın!

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler